Правила ринку машинобудівників

Бетон пропонує тільки

Будь ласка, вкажіть лише певні пропозиції до бази даних. Оголошення, що складаються з загальної реклами, такі як "Усі типи машин XY", не публікуються. Для кожного переліку повинні бути запропоновані конкретні машини або фіксовані пакети з декількома машинами. У випадку з пакетом машин, потрібно чіткий опис відповідних машин у тексті переліку. Однак досвід показав, що окремі списки машин привертають значно більше уваги, ніж пакети машин.

Реклама повинна завжди включають в себе чітко технічний Опис

Під час подання списку Machineseeker завжди вказуйте чіткий опис машини в полі „Технічні дані“. Ми не дозволяємо переліки, які не містять технічних даних. Тут ви знайдете корисні поради щодо створення списків підвищення ефективності продажів.

Анонімні списки та списки з альтернативними способами зв'язку не допускаються

Під час надсилання списку завжди вказуйте своє повне ім'я та адресу. Анонімні списки заборонені.

Немає телефонних номерів, номерів факсів, адрес електронної пошти або інтернет-адрес у тексті списку

У списках не можуть бути телефонні номери, номери факсів або адреси електронної пошти. Ваші контактні дані автоматично генеруються з вашого облікового запису клієнта й відображаються в готовому списку. Таким чином, додатковий запис ваших контактних даних у тексті переліку не є необхідним.

Інтернет-адреси в списках немає

Текст лістингу та фотографії пропонованих машин не можуть містити інтернет-адреси. Якщо ви зацікавлені в рекламі логотипу на домашній сторінці, ви можете забронювати її тут .

Нові демонстраційні та екс-дисплейні машини не можуть бути класифіковані як використовувані машини

Продавці зобов'язані чітко вказати, чи є машина новою, демонстраційною або екс-дисплеєм. Будь ласка, скористайтеся параметрами у полі "Умова". Нові демонстраційні та екс-дисплейні машини не можуть бути згруповані як використані машини.

Видалення продані Верстати

Видаліть (або призупиніть) списки для машин, які були продані якнайшвидше. Ми намагаємося зберегти нашу базу даних якнайшвидшою, такі термінові пропозиції дуже небажані та заборонені в наших Загальних положеннях та умовах .

Видалення списків машин - замість скасування

Відразу ж завантаження раніше видалено реклами не допускається, як це складає недобросовісної торгової практики.

Логотипи компанії не можуть використовуватися в машинних знімках або як фотографії машин

Не використовуйте логотипи замість зображень машин. Розміщення логотипів компанії в машинних зображеннях також заборонено.

Тільки завантаження картинок, які є правомочний використовувати.

Фотографії, для яких виробників або конкурентів маю авторське право можуть бути завантажені тільки з письмового дозволу власника авторських прав.

Немає зображення "рамки"

Фотографії машин, які містять лише текст наприклад "Фото coming soon" не дозволяється.

Ніколи не копіюйте тексти з ваших конкурентів

Будь ласка, напишіть власні технічні описи елементів, які ви пропонуєте для продажу. Копіювання текстів і розділів тексту з списків інших продавців заборонено і зазвичай призводить до незручних ситуацій, яких краще уникати.

У списках не повинні бути перелічені ключові слова чи пошукові терміни

Включайте лише технічні описи, які стосуються машини, яку ви пропонуєте. Використання списків ключових слів або пошукових термінів заборонено. Включення списків інших машин, виробів, витратних матеріалів і загальної реклами також не допускається.

У назві списку немає назв компаній і повторів слів

Забороняється називати ім'я своєї компанії, а також повторення слів у назві списку. Виробники виключені з цього положення.

Виберіть потрібну категорію машини

Переконайтеся, що ви розмістили свій список у потрібних категоріях - у ваших власних інтересах.

Немає списків 1 €

Будь ласка, не вказуйте ціни 1 € у списках. Об'яви, які показують 1 € як ціну покупки (також як фіксовану ціну або основу для переговорів), не активуються. Якщо ви не бажаєте вводити ціну, будь ласка, залиште поле ціни порожнім. Потім автоматично відобразиться примітка "Ціна запиту" для вашої інформації про компанію.

Немає рекламних назв у списках

Вкажіть змістовну інформацію та відсутні рекламні формулювання в позначенні машини, а також у виробнику та машині. Тільки тоді ваші машини можуть бути знайдені потенційними покупцями через функцію пошуку.

Доступні телефонні номери в контактних даних

Вводячи свої контактні дані, переконайтеся, що ви ввели доступний номер телефону.

Спробувати Machineseeker застосунку зараз!
Machineseeker app для iPhone і Android .