Machineseeker ринку правил (резюме)

Бетон пропонує тільки

Лише введіть конкретні пропозиції в базу даних. Рекламні оголошення, які складаються з загальних реклами, такі як «Усі види XY машини» не буде опублікований.

Реклама повинна завжди включають в себе чітко технічний Опис

При надсиланні на рекламу, Machineseeker, завжди включати чіткий опис машини в поле "технічні характеристики". Ми не дозволяємо рекламні оголошення, які забезпечують не технічних даних.

Анонімні оголошення і рекламу з номерами поле не дозволяється

При надсиланні рекламу, завжди включають в себе ваше повне ім'я та адреса. Анонімні оголошення не дозволяється.

Немає телефонні номери, номери факсів, адрес електронної пошти або Інтернет-адреси повинні бути включені в текст оголошення

Оголошення не можуть містити телефонні номери, номери факсів, адрес електронної пошти або Інтернет-адреси.

Нові і екс дисплей машини не можуть бути класифіковані як Уживана техніка

Рекламодавці зобов'язані чітко вказувати чи машина нового або екс дисплей на подання форми, надані оператором сайту. Нові і екс дисплей машини не можуть бути представлені як вживаних машин.

Видалення продані Верстати

Будь ласка, видаліть (або паузи) рекламу для машин, які були продані так само швидко, як ви можете. Ми намагаємось зберегти нашу базу даних сучасними, як це можливо, так що прострочені пропозиції є вкрай небажаним і заборонені в наших умовах & умовах.

Видалення машина рекламу

Відразу ж завантаження раніше видалено реклами не допускається, як це складає недобросовісної торгової практики.

Логотипи компанії не можуть використовуватися як фотографії машин

Не використовуйте логотипи замість картинок машин. Завжди завантажувати фотографії машин, яка повинна бути продана, для яких ви тримаєте авторського права.

Тільки завантаження картинок, які є правомочний використовувати.

Фотографії, для яких виробників або конкурентів маю авторське право можуть бути завантажені тільки з письмового дозволу власника авторських прав.

Немає зображення "рамки"

Фотографії машин, які містять лише текст наприклад "Фото coming soon" не дозволяється.

Ніколи не копіювати тексти з ваших конкурентів

Будь ласка, пишіть ваші власні технічні характеристики предметів, які ви пропонуєте для продажу. Копіювання текстів і частин тексту з реклами інших продавців заборонено і зазвичай призводить до незграбним ситуацій, що краще уникати.

Немає ключові слова / умови пошуку має бути зазначено в рекламі

Тільки включати технічні характеристики, які є специфічними для машини, які ви пропонуєте. Не допускається використання списків ключових слів або пошукових термінів. Включення реклами для інших машин, витратні матеріали, вироби загальну виставкову рекламу також не допускається.

Спробувати Machineseeker застосунку зараз!
Machineseeker app для iPhone і Android .