Binder Dehydration GmbH
Binder Dehydration GmbH з Hallbergmoos
Weltweit steht BINDER für hochwertige Trocknungsanlagen und Verarbeitungslinien für den Einsatz in der Lebensmittelindustrie, Chemieindustrie, Pharmazie und Entsorgungsindustrie. Wir entwickeln und produzieren sowohl Bandtrockner und andere Trocknungsanlagen als auch Blancheure, Gemüseschneider und Gemüsewaschmaschinen. Über Standardausführungen hinaus bieten wir auch Trocknungsanlagen und Verarbeitungsmaschinen nach individuellen Vorgaben – bis hin zu schlüsselfertigen Linien aus einer Hand.
пане Fred Hoen
Zeppelinstr. 4
85399 Hallbergmoos
Німеччина
Актуальні пропозиції схожих дилерів
Мала оголошення
Emmeloord
1 850 km
2021 Eillert MSD-500 VAR
EillertMSD-500 VAR
EillertMSD-500 VAR
Зателефонувати
Стан: вживаний, Рік виготовлення: 2021, Центрифуга для овочів Eillert MSD-500 VAR
Ця центрифуга Eillert MSD-500 VAR перебуває у дійсно майже новому стані й використовувалась дуже обмежено. Вона призначена для ефективного сушіння вимитих овочів і листових продуктів, оснащена частотним регулятором швидкості, зручним у користуванні цифровим керуванням і гігієнічною конструкцією з нержавіючої сталі.
Ідеальний вибір для підприємств переробки свіжих овочів, овочевих господарств, фасувальників та виробників салатів, які шукають надійне й компактне рішення для сушіння продукції.
Основні характеристики:
- Регульована швидкість роботи (версія VAR)
- Гігієнічна конструкція з нержавіючої сталі
- Цифрова панель керування
- Аварійна кнопка зупинки
- У комплектації – кілька корзин для центрифуги
- Компактні розміри
- Просте очищення та обслуговування
- Знак відповідності CE
Підходить для:
- Листові овочі
- Салат-латук
- Шпинат
- Трави
- Свіжонарізані овочі
Kjdpfxszd Ufgj Afqelu
- Салатні суміші
Стан:
Машина у відмінному, майже новому стані, готова до негайної експлуатації.
У комплекті:
- Декілька блакитних корзин для центрифуги (див. фото)
- Інтегрована система цифрового керування
- Функція змінної швидкості
Наявність:
Доступна до відвантаження негайно зі складу STC Food Solutions.
За ціною, додатковою інформацією або для організації огляду, будь ласка, звертайтесь до нас.
Це високоякісна центрифуга для ефективного сушіння продукції з мінімальними габаритами та максимальною надійністю.
Мала оголошення
Martigny
1 830 km
Тунельна мікрохвильова сушарка з конвеєрною стрічкою
Jinan Himax Machinery Co., Ltd.HM-40KW-A – 40 kW
Jinan Himax Machinery Co., Ltd.HM-40KW-A – 40 kW
Зателефонувати
Стан: дуже добре (вживаний), Функціональність: неперевірений, мотогодини: 8 h, потужність: 40 кВт (54,38 к.с.), вхідна напруга: 380 V, вхідна частота: 50 Гц, Тунельна мікрохвильова сушарка на конвеєрі для безперервного сушіння. Регульована потужність мікрохвиль і швидкість стрічки, керування через PLC з окремою шафою керування. Конструкція з нержавіючої сталі, стрічка з харчового PTFE. Машина доступна у Швейцарії (Мартіньї). Охолоджуючий контур з водяним охолодженням включено. Система вентиляції для видалення водяної пари з робочої камери не входить у комплект.
Klodpfx Aezc Hvpofqsu
Технічні характеристики:
Загальні дані:
• Модель: HM-40KW-A
• Кількість: 1 комплект
• Частота: 2450 ± 50 МГц
• Подавання мікрохвиль: верхнє
• Камери нагрівання: 4
Потужність / електроживлення:
• Мікрохвильова потужність: 40 кВт (регулюється)
• Номінальна споживана потужність: 50 кВт
• Живлення: 380 В, трифазне, 50 Гц
Конвеєр / стрічка:
• Ширина стрічки: 600 мм
• Швидкість стрічки: 0,5–7 м/хв
• Двигун конвеєра: 0,75 кВт, частотний регулятор
• Стрічка: PTFE, харчовий клас (високотемпературна, вогнестійка, антикорозійна)
• Висота конвеєра: 900–1500 мм
• Протизахисне відкриття (мікрохвильовий заглушувач): В 50 мм; Ш 600 мм
Охолодження:
• Охолодження магнетронів: водяне, контур у комплекті
Габарити / конструкція:
• Габарити машини (Д × Ш × В): 5500 × 1000 × 2000 мм
• Активна мікрохвильова зона: 4000 × 600 × 1750 мм
• Конструкція: SS304, товщина 1,5 мм
• Спостережні вікна
Контроль / безпека:
• Управління: PLC екран + окрема шафа
• Вимірювання температури: безконтактне ІЧ (діапазон 0–350°C, можливо до 0–500°C)
• Безпека: автоматичне вимкнення при відкритті дверей
• Стандарт по витоку мікрохвиль: GB 5959.6-2008
Умови:
• Доступність: негайно
• Локація: Мартіньї, Швейцарія (на заводі)
• Стан: потребує тестування
• Огляд: за запитом
Транспортні витрати оплачує покупець.
Мала оголошення
Misterton
2 294 km
камерна сушарка
BeeloniaTF5
BeeloniaTF5
Зателефонувати
Стан: добрий (вживаний), Рік виготовлення: 2018, Сушильна шафа Beelonia TF5
Сушильна шафа
Тип - 11522
Kledjyziknepfx Afqeu
2018 рік, шафа з нержавіючої сталі для сушіння, забезпечує рівномірний потік повітря для якісного сушіння, у комплекті візок із нержавіючої сталі та сітчасті лотки 900 мм x 760 мм, регульовані налаштування температури та таймера, з пандусом, 3-фазна.
Мала оголошення
Wien
1 095 km
фризосушильна машина
waveIC570
waveIC570
Зателефонувати
Рік виготовлення: 2025, мотогодини: 150 h, Стан: капітально відремонтований (вживаний), Функціональність: повністю працездатний, номер машини/транспортного засобу: 103, Це капітально відремонтована IC570 з екстракційною потужністю 25 кг на годину та робочою площею 20 м². Машина була прототипом, але зараз повністю перебудована; однак вона має на 5 м² менше площі, ніж серійна модель.
Kledsyut Hxopfx Afqou
Мала оголошення
Skarżysko-Kamienna
799 km
Сушильна піч
ROMEROven SW Series
ROMEROven SW Series
Зателефонувати
Рік виготовлення: 2025, Стан: новий, Печі для полімеризації, представлені на фото, можуть відрізнятися за ціною в залежності від розміру, комплектації та додаткових опцій.
У ROMER ми виробляємо як стандартні моделі, так і повністю індивідуальні рішення, адаптовані під технологічні вимоги замовника.
Повідомте нам габарити деталей, продуктивність лінії, профіль полімеризації й доступний простір – і ми підберемо оптимальну конфігурацію та опції, що дійсно підвищують ефективність виробництва.
КОНТРОЛЬ І МОНІТОРИНГ
Онлайн-контроль параметрів процесу: температура, час, потік повітря та режими – із сигналізацією та збереженням рецептів для повторюваних циклів.
ОПАЛЮВАЛЬНИЙ МОДУЛЬ
Швидкий вихід на робочу температуру й стабільність завдяки високоефективним нагрівальним елементам і швидкій передачі енергії.
ЦИРКУЛЯЦІЯ ПОВІТРЯ
Рівномірний потік повітря усуває перепади температур для стабільної якості покриття.
ІЗОЛЯЦІЯ ТА КОНСТРУКЦІЯ
Інтелектуальна конструкція камери мінімізує теплові втрати – швидший вихід на задану температуру й менше енергоспоживання.
БЕЗПЕКА І СЕРТИФІКАЦІЯ
Датчики, блокування й захисна логіка підвищують рівень безпеки та надійності.
ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ
Оптимізована передача тепла й зменшені втрати забезпечують реальну економію на експлуатаційних витратах.
АВТОМАТИЧНИЙ ЗАПУСК
Програмований старт – автоматичний розігрів до початку зміни для плавного старту виробництва.
Kjdpfxoyg H Dzo Afqjlu
САМОДОТЯЖНІ ДВЕРІ + ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДИМОХІД
Запобігає випадковому відкриттю, димохід працює лише за необхідності для більшої безпеки.
ЕКО-РЕЖИМ
Мінімальне споживання енергії в режимі очікування – економія пального до 20% (залежить від процесу).
ІНСПЕКЦІЙНЕ ВІКНО ТА ОСВІТЛЕННЯ
Контроль процесу без відкривання дверей – менше втрат температури, простіший нагляд.
НАПРЯМНІ РОЛИКИ + АВТОМАТИЧНИЙ КУПОЛ
Тепловий купол працює лише під час завантаження для зниження тепловтрат, автоматична подача роликів покращує ергономіку і швидкість завантаження.
БАГАТОЗОННИЙ НАГРІВ
Незалежне управління секціями для рівномірної полімеризації деталей різної маси й геометрії.
СИСТЕМА MTS
Монтаж нагрівальних елементів без теплових мостів – підвищення ефективності та скорочення виходу на задану температуру.
2-в-1: РОЗПОДІЛЕНА КАМЕРА
Рухома перегородка для створення двох незалежних зон – сушка й полімеризація в одному агрегаті для максимальної гнучкості.
ЧАСТОТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ВЕНТИЛЯТОРА
Змінна швидкість вентилятора відповідно до умов камери – кращий контроль і зниження споживання електроенергії.
Мала оголошення
Meersburg
1 626 km
Сушильна установка Drymex S 5
Harter GmbH Drying SolutionsDrymex S 5 mit Trockenkabine
Harter GmbH Drying SolutionsDrymex S 5 mit Trockenkabine
Зателефонувати
Рік виготовлення: 2015, мотогодини: 8 286 h, Стан: дуже добре (вживаний), Функціональність: повністю працездатний, номер машини/транспортного засобу: Drymex S 5, Чудова, міцна сушильна установка, що складається з двох агрегатів, однієї великої сушильної кабіни з нержавіючої сталі з перфорованою підлогою (включаючи трубопровід) та пароочисника Blue Evolution XL фірми Beam.
Ідеально підходить для дбайливого сушіння продуктів харчування (трави, чай, пшенична трава), сушіння при низьких температурах на електриці (нижче 40°C), дозволено лише для використання в приміщенні. Кожен сегмент перфорованої підлоги можна відкрити окремо (для очищення).
Kljdeyffqqspfx Afqsu
Відмінний стан, дуже надійна конструкція.
Розміри: агрегати – 1,95 x 1,25 x 2,00 м, сушильна кабіна: 7,40 x 2,67 x 2,50 м.
Нержавіюча сталь: 1.4301
Агрегат 1: рік випуску 2012, агрегат 2: рік випуску 2014, сушильна кабіна: рік випуску 2015.
Ціна договірна
Мала оголошення
Târgu Ocna
414 km
Сушарка
ASOS PROSES MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş.2 tons/hour Belt Dryer System, model ABT
ASOS PROSES MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş.2 tons/hour Belt Dryer System, model ABT
Зателефонувати
Стан: майже як новий (вживаний), Рік виготовлення: 2021, мотогодини: 10 h, Функціональність: повністю працездатний, номер машини/транспортного засобу: ABT 1/2000-8, тип вхідного струму: Кондиціонер, загальна вага: 4 200 кг, вхідна напруга: 400 V, вхідна частота: 50 Гц, Система стрічкової сушки продуктивністю 2 тонни/год (модель ABT 1/2000-8) — це промисловий сушильний агрегат, вироблений компанією ASOS PROSES MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş. (Туреччина). Призначена для безперервного сушіння гранульованих або сипких матеріалів, таких як корми для тварин, крупи, зернові, комбікорм, сільськогосподарська продукція та подібні об’ємні сипучі товари. Система експлуатується у приміщенні на одній виробничій лінії цілодобово, при температурі навколишнього середовища 5–35 °C та відносній вологості 60–80 %, на рівні моря.
Установка спроектована для зниження вологості матеріалу з 28 % до 12 %, з продуктивністю подачі 2 000 кг/год, випаровує 364 кг води на годину та забезпечує сухий вихід 1 636 кг/год. Необхідна теплова енергія складає 364 000 ккал/год і зазвичай подається за рахунок спалювання газу. Робочий діапазон температури сушіння — 50–60 °C. Загальне споживання електроенергії становить 37 кВт, встановлена потужність — 46,2 кВт; система живиться від мережі 400 В / 3 фази / 50 Гц, номінальний струм ≈ 78,5 А. Рівень шуму — менше 85 дБ(А) на відстані 1 м. Необхідна площа для встановлення — 4 м (ширина) × 10 м (довжина) × 4 м (висота).
Стрічкова сушарка має сушильну поверхню 16 м², ширину стрічки 2 000 мм і довжину 8 000 мм. Використовується однопрохідна поліефірна (поліестерова) стрічка. Верхній і нижній кожухи виготовлені з оцинкованої сталі з теплоізоляцією із кам’яної вати у зонах нагрівання. З обох сторін встановлені оглядові люки та розетки для приладів для зручності обслуговування й моніторингу.
Комплекс укомплектований дозатором-розподільником для рівномірного нанесення матеріалу, камерою згоряння (400 000 ккал/год, вуглецева сталь), набором вентиляторів (рециркуляційних і витяжних; оцинкована сталь, прямий привід, частотне регулювання). Декілька електродвигунів (загальною потужністю 46,2 кВт) приводять у дію вузли подачі, змішування, сушіння, вентиляції та теплообміну.
Kedpfx Asyb Rpdefqjlu
Керування здійснюється за допомогою підлогового шафи MCC та PLC (IP55, 600×4000×2200 мм) з контролером Siemens S7-1500, сенсорним SCADA-дисплеєм 17" (TP1900), Profinet, частотними перетворювачами ABB/Danfoss. У комплект поставки входять всі сигнальні та силові кабелі, лотки й оцинковані несучі конструкції.
Система підходить для промислового сушіння у харчовій, комбікормовій, сільськогосподарській та переробній галузях. Гарантує стабільну роботу, низький рівень шуму, автоматизоване управління. Відрізняється довговічною конструкцією з оцинкованої сталі, легким доступом для обслуговування, опційно — монтаж та пусконалагодження під керівництвом інженерів ASOS. Термін поставки — орієнтовно 10–12 місяців з моменту передоплати, гарантія на обладнання — 1 рік від дефектів матеріалу та виробництва.
Мала оголошення
Hjørring
1 731 km
розпилювальна сушарка
SPX FLOWAnhydro MicraSpray 150
SPX FLOWAnhydro MicraSpray 150
Зателефонувати
Стан: дуже добре (вживаний), Рік виготовлення: 2017, Функціональність: повністю працездатний, Сушарка-розпилювач SPX Flow – використовувалася нами для сушіння прісноводних водоростей у порошок. Машина повністю працездатна і працює добре.
Kledpfx Afjxv A I Heqou
Мала оголошення
Німеччина
1 516 km
Стрічкова жаровня
CeselsanCS 2500 Plus
CeselsanCS 2500 Plus
Зателефонувати
Рік виготовлення: 2023, Стан: готовий до використання (вживаний), Доступна нова стрічкова обсмажувальна установка для горіхів у харчовій промисловості. Тип пального: дизель/електрика/газ/СУГ, потужність: 2 кВт, розміри машини (Д/Ш/В): приблизно 3600 мм / 1900 мм / 1950 мм, напрацювання: 31 година. Продуктивність обсмажування на годину: фундук – 160 кг, очищений арахіс – 150 кг, арахіс у шкарлупі – 35 кг, фісташки у шкарлупі – 90 кг, насіння соняшнику – 70 кг, гарбузове насіння – 70 кг, мигдаль – 120 кг, кеш’ю – 150 кг, нут – 120 кг. У комплекті із соляним котлом об'ємом 35 кг і повністю автоматичною стрічковою мийкою з високим тиском. Є документація. Огляд на місці можливий.
Klsdeu Ei Utspfx Afqsu
Мала оголошення
Sausių kaimas
823 km
камерна сушарка
HydroShprizDryCart with 60 trays 900x500mm mesh 5x5
HydroShprizDryCart with 60 trays 900x500mm mesh 5x5
Зателефонувати
Стан: майже як новий (вживаний), Рік виготовлення: 2024, Функціональність: повністю працездатний, загальна довжина: 1 010 мм, загальна ширина: 1 010 мм, загальна висота: 2 010 мм, розмір сітки: 10 мм, Обладнання: Маркування CE, Наш клієнт у Вільнюсі, Литва наразі пропонує 7 комплектних сушильних візків з лотками, доступних зі складу. Можлива поетапна відправка по одному комплекту.
Повна заводська гарантія забезпечується компанією HySpriz.
Це ідеальне рішення для сушіння таких продуктів, як джеркі, кабаноси, рибні снеки та ласощі для домашніх тварин.
Візок також підходить для процесів розморожування риби та навіть для пекарських застосувань.
Klodpfx Aerftxfjfqeu
Сітчаста конструкція забезпечує відмінну циркуляцію повітря на всіх рівнях продукту, що сприяє рівномірному сушінню та стабільній якості виробів.
Ми виробляємо в Україні надміцний сушильний візок із нержавіючої сталі, спеціально розроблений для промислового та напівпромислового виробництва м’ясних і рибних снеків, сирокопчених ковбас, джеркі та смаколиків для домашніх тварин.
Візок повністю сумісний із системами RK50U, SAS200 та FARS200 та ідеально підходить для використання в сушильних камерах, коптильнях і кліматичних камерах з осушенням повітря.
Зовнішні розміри візка: 2000 × 1010 × 1010 мм.
Каркас виготовлений із корозійностійкої нержавіючої сталі AISI 304, використовується міцний профіль 40 × 40 × 1,3 мм.
Візок має 30 рівнів із міжрівневою відстанню 55 мм та спеціальні фіксатори для запобігання випадання лотків під час переміщення.
Для мобільності візок обладнаний шістьма посиленими маятниковими поворотними колесами (Ø125 мм), що забезпечують повне обертання навіть при максимальному завантаженні.
Кожен візок укомплектований 60 лотками з нержавіючої сталі розміром 900 × 500 мм.
Лотки виготовлені з рифленої сітки з нержавіючої сталі з розміром комірки 5×5 мм. За бажанням можуть бути оснащені тефлоновими підкладками (5,8 євро/шт).
Товщина дроту 0,7 мм для високої жорсткості.
Кожен лоток має 15-міліметровий борт по периметру для покращеного повітрообміну та розподілу тепла.
В комплекті — багаторазові антипригарні тефлонові вставки, ідеальні для в’язких чи м’яких продуктів.
Загальна вантажопідйомність — до 400 кг на візок, до 7 кг на лоток.
Система підтримує як низькотемпературне зневоднення, так і високо-температурну обробку.
Сумісна з камерами з горизонтальним та вертикальним потоком повітря.
Конструкція передбачає легке очищення, високу гігієнічність та тривалий термін служби.
Цей візок забезпечує ефективне видалення вологи та рівномірний розподіл повітря, що напряму підвищує продуктивність сушіння та збільшує термін зберігання готової продукції.
Мала оголошення
Україна
545 km
універсальна формувальна система для снеків без
HydroShprizSalami sticks/jerky strips machine
HydroShprizSalami sticks/jerky strips machine
Зателефонувати
Стан: новий, Рік виготовлення: 2026, потужність: 1,5 кВт (2,04 к.с.), вхідна напруга: 400 V, загальна довжина: 600 мм, загальна ширина: 600 мм, загальна висота: 1 400 мм, загальна вага: 300 кг, тиск: 9,8 балка, ємність бака: 50 л, строк гарантії: 12 місяці, RK50U – універсальна формувальна система для виготовлення м’ясних паличок, джеркі та ковбасних снеків
HydroShpriz RK50U – це потужна гідравлічна машина для наповнення та формування, розроблена для малих і середніх виробників, що бажають розпочати виробництво м’ясних паличок, салямі-снеків, кормів для тварин, кіббе, фруктових батончиків та іншої продукції. Ідеально підходить для сухопряних снеків без альгінатної або натуральної оболонки. Компактна, потужна й легка у використанні – оптимальний старт з можливістю апгрейду завдяки нашій програмі трейд-ін.
⸻
Технічні характеристики
• Привід: гідравлічний поршень
• Сила поршня: 94 кН
• Потужність: 1,5 кВт, 380 В, 50 Гц
• Габарити: 1050×550×950 мм
• Вага: близько 300 кг
• Матеріал: повністю з нержавіючої сталі
• Сертифікація: CE, придатна для безперервної роботи (8 годин)
⸻
Оснащення та можливості
• Шестеренна система наповнення – для густих мас щільністю до –2 °C
• Багатоструменева головка: до 25 формувань одночасно
• Комплект круглих насадок: 8–22 мм діаметр (палички)
• Комплект плоских насадок: 25–200 мм ширина, 3–5 мм висота (джеркі, смужки)
• Комплект для ковбасних оболонок: для традиційної ковбаси в оболонці
Kjdpfx Aemrpvyefqslu
• Насадка для формування шарів: пряме формування на решітки
• Сумісність із візками для сушіння: 30 ярусів, 60 решіток
• Вбудований таймер-дозатор: точність ±8 %
• Порт віддаленого сигналу 24 В: для підключення автоматичних кліпсувальних машин (PolyClip, Compa тощо)
• Опційне вакуумне підключення – для щільнішої структури та довшого зберігання
⸻
Виробнича продуктивність
• Від 20 кг до 1.600 кг за 8 годин, залежно від продукту, форми та насадок
⸻
Наявність на складі
✔️ Доставка від офіційних дистриб’юторів у:
• Австрії
• Польщі
• Великобританії
• Литві
• Австралії
• ПАР
• США
Світова доставка, навчання користувачів та запасні частини у комплекті.
Мала оголошення
Dievogala
892 km
Сушарка для харчових продуктів - Осушувач повітря
DG200
DG200
Зателефонувати
Рік виготовлення: 2021, Стан: майже як новий (вживаний),
Мала оголошення
Skarżysko-Kamienna
799 km
Піч для нагріву порошкової фарби
ROMERCuring Oven SW Series
ROMERCuring Oven SW Series
Зателефонувати
Стан: новий, Рік виготовлення: 2025, Печі для полімеризації, представлені на фото, можуть відрізнятися за ціною в залежності від розміру, комплектації та додаткових опцій.
У ROMER ми виробляємо як стандартні моделі, так і повністю індивідуальні рішення, адаптовані під технологічні вимоги замовника.
Повідомте нам габарити деталей, продуктивність лінії, профіль полімеризації й доступний простір – і ми підберемо оптимальну конфігурацію та опції, що дійсно підвищують ефективність виробництва.
КОНТРОЛЬ І МОНІТОРИНГ
Онлайн-контроль параметрів процесу: температура, час, потік повітря та режими – із сигналізацією та збереженням рецептів для повторюваних циклів.
ОПАЛЮВАЛЬНИЙ МОДУЛЬ
Швидкий вихід на робочу температуру й стабільність завдяки високоефективним нагрівальним елементам і швидкій передачі енергії.
ЦИРКУЛЯЦІЯ ПОВІТРЯ
Рівномірний потік повітря усуває перепади температур для стабільної якості покриття.
ІЗОЛЯЦІЯ ТА КОНСТРУКЦІЯ
Інтелектуальна конструкція камери мінімізує теплові втрати – швидший вихід на задану температуру й менше енергоспоживання.
БЕЗПЕКА І СЕРТИФІКАЦІЯ
Датчики, блокування й захисна логіка підвищують рівень безпеки та надійності.
Kedpfxjfz I Rxo Afqolu
ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ
Оптимізована передача тепла й зменшені втрати забезпечують реальну економію на експлуатаційних витратах.
АВТОМАТИЧНИЙ ЗАПУСК
Програмований старт – автоматичний розігрів до початку зміни для плавного старту виробництва.
САМОДОТЯЖНІ ДВЕРІ + ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДИМОХІД
Запобігає випадковому відкриттю, димохід працює лише за необхідності для більшої безпеки.
ЕКО-РЕЖИМ
Мінімальне споживання енергії в режимі очікування – економія пального до 20% (залежить від процесу).
ІНСПЕКЦІЙНЕ ВІКНО ТА ОСВІТЛЕННЯ
Контроль процесу без відкривання дверей – менше втрат температури, простіший нагляд.
НАПРЯМНІ РОЛИКИ + АВТОМАТИЧНИЙ КУПОЛ
Тепловий купол працює лише під час завантаження для зниження тепловтрат, автоматична подача роликів покращує ергономіку і швидкість завантаження.
БАГАТОЗОННИЙ НАГРІВ
Незалежне управління секціями для рівномірної полімеризації деталей різної маси й геометрії.
СИСТЕМА MTS
Монтаж нагрівальних елементів без теплових мостів – підвищення ефективності та скорочення виходу на задану температуру.
2-в-1: РОЗПОДІЛЕНА КАМЕРА
Рухома перегородка для створення двох незалежних зон – сушка й полімеризація в одному агрегаті для максимальної гнучкості.
ЧАСТОТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ВЕНТИЛЯТОРА
Змінна швидкість вентилятора відповідно до умов камери – кращий контроль і зниження споживання електроенергії.
Мала оголошення
Skarżysko-Kamienna
799 km
Піч для порошкового фарбування
ROMERCuring Oven SW Series
ROMERCuring Oven SW Series
Зателефонувати
Стан: новий, Рік виготовлення: 2025, Печі для полімеризації, представлені на фото, можуть відрізнятися за ціною в залежності від розміру, комплектації та додаткових опцій.
У ROMER ми виробляємо як стандартні моделі, так і повністю індивідуальні рішення, адаптовані під технологічні вимоги замовника.
Повідомте нам габарити деталей, продуктивність лінії, профіль полімеризації й доступний простір – і ми підберемо оптимальну конфігурацію та опції, що дійсно підвищують ефективність виробництва.
КОНТРОЛЬ І МОНІТОРИНГ
Онлайн-контроль параметрів процесу: температура, час, потік повітря та режими – із сигналізацією та збереженням рецептів для повторюваних циклів.
ОПАЛЮВАЛЬНИЙ МОДУЛЬ
Швидкий вихід на робочу температуру й стабільність завдяки високоефективним нагрівальним елементам і швидкій передачі енергії.
ЦИРКУЛЯЦІЯ ПОВІТРЯ
Рівномірний потік повітря усуває перепади температур для стабільної якості покриття.
ІЗОЛЯЦІЯ ТА КОНСТРУКЦІЯ
Інтелектуальна конструкція камери мінімізує теплові втрати – швидший вихід на задану температуру й менше енергоспоживання.
БЕЗПЕКА І СЕРТИФІКАЦІЯ
Датчики, блокування й захисна логіка підвищують рівень безпеки та надійності.
ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ
Оптимізована передача тепла й зменшені втрати забезпечують реальну економію на експлуатаційних витратах.
АВТОМАТИЧНИЙ ЗАПУСК
Програмований старт – автоматичний розігрів до початку зміни для плавного старту виробництва.
САМОДОТЯЖНІ ДВЕРІ + ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДИМОХІД
Запобігає випадковому відкриттю, димохід працює лише за необхідності для більшої безпеки.
ЕКО-РЕЖИМ
Мінімальне споживання енергії в режимі очікування – економія пального до 20% (залежить від процесу).
ІНСПЕКЦІЙНЕ ВІКНО ТА ОСВІТЛЕННЯ
Контроль процесу без відкривання дверей – менше втрат температури, простіший нагляд.
НАПРЯМНІ РОЛИКИ + АВТОМАТИЧНИЙ КУПОЛ
Тепловий купол працює лише під час завантаження для зниження тепловтрат, автоматична подача роликів покращує ергономіку і швидкість завантаження.
БАГАТОЗОННИЙ НАГРІВ
Незалежне управління секціями для рівномірної полімеризації деталей різної маси й геометрії.
СИСТЕМА MTS
Монтаж нагрівальних елементів без теплових мостів – підвищення ефективності та скорочення виходу на задану температуру.
2-в-1: РОЗПОДІЛЕНА КАМЕРА
Kljdpfofzccnjx Afqsu
Рухома перегородка для створення двох незалежних зон – сушка й полімеризація в одному агрегаті для максимальної гнучкості.
ЧАСТОТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ВЕНТИЛЯТОРА
Змінна швидкість вентилятора відповідно до умов камери – кращий контроль і зниження споживання електроенергії.
Мала оголошення
Skarżysko-Kamienna
799 km
Сушильна піч
ROMEROven SW Series
ROMEROven SW Series
Зателефонувати
Стан: новий, Рік виготовлення: 2025, Печі для полімеризації, представлені на фото, можуть відрізнятися за ціною в залежності від розміру, комплектації та додаткових опцій.
У ROMER ми виробляємо як стандартні моделі, так і повністю індивідуальні рішення, адаптовані під технологічні вимоги замовника.
Повідомте нам габарити деталей, продуктивність лінії, профіль полімеризації й доступний простір – і ми підберемо оптимальну конфігурацію та опції, що дійсно підвищують ефективність виробництва.
КОНТРОЛЬ І МОНІТОРИНГ
Онлайн-контроль параметрів процесу: температура, час, потік повітря та режими – із сигналізацією та збереженням рецептів для повторюваних циклів.
ОПАЛЮВАЛЬНИЙ МОДУЛЬ
Швидкий вихід на робочу температуру й стабільність завдяки високоефективним нагрівальним елементам і швидкій передачі енергії.
ЦИРКУЛЯЦІЯ ПОВІТРЯ
Рівномірний потік повітря усуває перепади температур для стабільної якості покриття.
ІЗОЛЯЦІЯ ТА КОНСТРУКЦІЯ
Інтелектуальна конструкція камери мінімізує теплові втрати – швидший вихід на задану температуру й менше енергоспоживання.
БЕЗПЕКА І СЕРТИФІКАЦІЯ
Датчики, блокування й захисна логіка підвищують рівень безпеки та надійності.
ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ
Оптимізована передача тепла й зменшені втрати забезпечують реальну економію на експлуатаційних витратах.
АВТОМАТИЧНИЙ ЗАПУСК
Програмований старт – автоматичний розігрів до початку зміни для плавного старту виробництва.
Kedpfx Aefzb Nijfqolu
САМОДОТЯЖНІ ДВЕРІ + ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДИМОХІД
Запобігає випадковому відкриттю, димохід працює лише за необхідності для більшої безпеки.
ЕКО-РЕЖИМ
Мінімальне споживання енергії в режимі очікування – економія пального до 20% (залежить від процесу).
ІНСПЕКЦІЙНЕ ВІКНО ТА ОСВІТЛЕННЯ
Контроль процесу без відкривання дверей – менше втрат температури, простіший нагляд.
НАПРЯМНІ РОЛИКИ + АВТОМАТИЧНИЙ КУПОЛ
Тепловий купол працює лише під час завантаження для зниження тепловтрат, автоматична подача роликів покращує ергономіку і швидкість завантаження.
БАГАТОЗОННИЙ НАГРІВ
Незалежне управління секціями для рівномірної полімеризації деталей різної маси й геометрії.
СИСТЕМА MTS
Монтаж нагрівальних елементів без теплових мостів – підвищення ефективності та скорочення виходу на задану температуру.
2-в-1: РОЗПОДІЛЕНА КАМЕРА
Рухома перегородка для створення двох незалежних зон – сушка й полімеризація в одному агрегаті для максимальної гнучкості.
ЧАСТОТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ВЕНТИЛЯТОРА
Змінна швидкість вентилятора відповідно до умов камери – кращий контроль і зниження споживання електроенергії.
Мала оголошення
Skarżysko-Kamienna
799 km
Сушильна піч
ROMERPiece SW
ROMERPiece SW
Зателефонувати
Стан: новий, Рік виготовлення: 2026, Печі для полімеризації, представлені на фото, можуть відрізнятися за ціною в залежності від розміру, комплектації та додаткових опцій.
У ROMER ми виробляємо як стандартні моделі, так і повністю індивідуальні рішення, адаптовані під технологічні вимоги замовника.
Повідомте нам габарити деталей, продуктивність лінії, профіль полімеризації й доступний простір – і ми підберемо оптимальну конфігурацію та опції, що дійсно підвищують ефективність виробництва.
КОНТРОЛЬ І МОНІТОРИНГ
Онлайн-контроль параметрів процесу: температура, час, потік повітря та режими – із сигналізацією та збереженням рецептів для повторюваних циклів.
ОПАЛЮВАЛЬНИЙ МОДУЛЬ
Швидкий вихід на робочу температуру й стабільність завдяки високоефективним нагрівальним елементам і швидкій передачі енергії.
ЦИРКУЛЯЦІЯ ПОВІТРЯ
Рівномірний потік повітря усуває перепади температур для стабільної якості покриття.
ІЗОЛЯЦІЯ ТА КОНСТРУКЦІЯ
Інтелектуальна конструкція камери мінімізує теплові втрати – швидший вихід на задану температуру й менше енергоспоживання.
БЕЗПЕКА І СЕРТИФІКАЦІЯ
Датчики, блокування й захисна логіка підвищують рівень безпеки та надійності.
ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ
Оптимізована передача тепла й зменшені втрати забезпечують реальну економію на експлуатаційних витратах.
АВТОМАТИЧНИЙ ЗАПУСК
Програмований старт – автоматичний розігрів до початку зміни для плавного старту виробництва.
САМОДОТЯЖНІ ДВЕРІ + ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДИМОХІД
Запобігає випадковому відкриттю, димохід працює лише за необхідності для більшої безпеки.
ЕКО-РЕЖИМ
Мінімальне споживання енергії в режимі очікування – економія пального до 20% (залежить від процесу).
ІНСПЕКЦІЙНЕ ВІКНО ТА ОСВІТЛЕННЯ
Контроль процесу без відкривання дверей – менше втрат температури, простіший нагляд.
НАПРЯМНІ РОЛИКИ + АВТОМАТИЧНИЙ КУПОЛ
Тепловий купол працює лише під час завантаження для зниження тепловтрат, автоматична подача роликів покращує ергономіку і швидкість завантаження.
БАГАТОЗОННИЙ НАГРІВ
Незалежне управління секціями для рівномірної полімеризації деталей різної маси й геометрії.
СИСТЕМА MTS
Монтаж нагрівальних елементів без теплових мостів – підвищення ефективності та скорочення виходу на задану температуру.
2-в-1: РОЗПОДІЛЕНА КАМЕРА
Рухома перегородка для створення двох незалежних зон – сушка й полімеризація в одному агрегаті для максимальної гнучкості.
ЧАСТОТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ВЕНТИЛЯТОРА
Змінна швидкість вентилятора відповідно до умов камери – кращий контроль і зниження споживання електроенергії.
Ksdpsfzb Nbjfx Afqelu


















































































































































