KMW-INVEST Wojciech Kędziora
KMW-INVEST Wojciech Kędziora з Inowrocław
Firma ZPMS specjalizuje się w produkcji mebli sklepowych na potrzeby sieci handlowych. Dzięki inwestowaniu w rozwój pracowników oraz rozbudowie parku maszynowego jesteśmy w stanie sprostać różnego rodzaju projektom zapewniając przy tym najwyższą jakość produktów przy zachowaniu optymalnych cen. Zapewniamy kompleksowe wykonawstwo. Począwszy do projektu poprzez wykonanie, a kończąc na montażu wykonanych wyrobów.
пане Jarosław Matysek
Karola Marcinkowskiego 154
88-100 Inowrocław
Польща
Актуальні пропозиції схожих дилерів
Мала оголошення
Німеччина
1 573 km
лазерний верстат для різання
PRIMA POWER PLATINO FIBER 1530IPG YLS 4000 10 x pallet compakt tower
PRIMA POWER PLATINO FIBER 1530IPG YLS 4000 10 x pallet compakt tower
Зателефонувати
Стан: вживаний, Рік виготовлення: 2015, Технічні характеристики:
Довжина столу: 3000 мм
Ширина столу: 1500 мм
Кількість різальних головок: 1
Вісь X: 3000 мм
Вісь Y: 1500 мм
Вісь Z: 150 мм
Максимальна товщина листового матеріалу: 20 мм
Приблизна вага машини: 10 т
1 вживана верстат для лазерного різання з ЧПУ PRIMA POWER PLATINO FIBER
Напрацьовані години, станом на червень 2026 року: 67 000 годин
У комплекті:
- Джерело живлення FIBERLASER IPG YLS4000, включаючи чилер
- Включає в себе автоматичний пристрій для завантаження та вивантаження сировини та оброблених листів для 2D-лазерних верстатів STIMA, сервер Compact (компактна стійка)
Опис виробника:
Лазерний верстат Platino Fiber є результатом ідеального поєднання інновацій та досвіду.
Цей продукт поєднує в собі найсучаснішу, ефективну та екологічну технологію волоконного лазера з перевіреною надійністю та гнучкістю платформи Platino.
Platino Fiber можна використовувати для різання широкого спектру матеріалів.
Волокнові лазери є ефективнішими, ніж інші лазерні джерела, під час різання матеріалів з високим коефіцієнтом відбиття (наприклад, сплавів алюмінію, міді, латуні).
Platino Fiber ріже різні товщини, до 20 мм конструкційної сталі, з високою ефективністю та якістю.
Підвищення продуктивності особливо помітне при обробці тонких і середніх листів.
Compact Server:
є пристроєм для завантаження та вивантаження, призначеним для обробки нарізаних та оброблених листів. Compact Server складається з двох блоків зберігання – одного для нарізаних листів і одного для оброблених листів.
Усі компоненти Compact Server розташовані над автоматичним палетним мінячем, тому не потребують додаткової площі для встановлення. Переваги цього рішення: надійність, компактність і просте управління процесами завантаження/вивантаження.
Новітня розробка компанії SPR Italy – це високотехнологічна система автоматизації, яка поєднує в собі багато інноваційних рішень, захищених патентами SPR. Система здатна працювати в автономному режимі та забезпечує зберігання, завантаження та вивантаження на мінімальній площі.
Стійка встановлюється над рухомим столом, а завантаження та вивантаження здійснюється за допомогою ліфта, який можна встановити з будь-якого боку стійки. Простота в експлуатації та сучасний ПЛК сприяють зручній інтеграції та забезпечують реальне підвищення продуктивності. Система настільки компактна, що стала найпопулярнішим продуктом автоматизації, і за кілька років після запуску було продано багато сотень одиниць по всьому світу.
Compact Tower CT 1530 може зберігати до 54 тонн сирих листів розміром 1500x3000 мм, складених у 18 місцях, зі стосом 80 мм кожен, і завантажувати сирі листи на стіл верстата та вивантажувати оброблені листи. Для цього прикладу ми використаємо стійку з 18 палетами, як ми вже встановили в Мельбурні цього року.
Обсяг робіт включає програмну реалізацію, тестування установок на заводі SPR, транспортування, документацію та нагляд під час встановлення, введення в експлуатацію та налагодження.
Hjdpfxezl D Exs Ahvonp
Бетонна основа згідно з технічними специфікаціями, будівельні роботи, підведення електроживлення, дозволи та опорні пластини повинні бути надані Замовником.
Основні компоненти:
Compact Tower складається з наступних основних блоків:
- стійка для зберігання стосів листів
- ліфт для переміщення палети, на якій лежить стос листів
- стіл із фіксованими штифтами, на який оператор завантажує стос листів
- захват із вакуумними присосками
- світлові бар’єри
- електрична шафа з панеллю управління
- набір захисних огорож
Загальні характеристики:
Ли
Мала оголошення
Kroměříž 1
1 013 km
лазерний верстат для різання
4JETM200
4JETM200
Зателефонувати
Стан: майже нова (виставкова машина), Функціональність: повністю працездатний, Рік виготовлення: 2020, мотогодини: 200 h, номер машини/транспортного засобу: 31015, тип управління: Кероване ПЛК, ступінь автоматизації: ручний, тип приводу: ручний, виробник контролерів: 4JET, тип лазера: волоконний лазер, години роботи лазера: 200 h, потужність лазера: 200 Вт, довжина хвилі лазера: 1 064 nm, потужність: 200 кВт (271,92 к.с.), тип охолодження: вода, з'єднання стисненого повітря: 5 балка, загальна вага: 350 кг, загальна довжина: 1 310 мм, загальна ширина: 525 мм, загальна висота: 1 454 мм, Обладнання: Маркування CE, аварійна зупинка, видалення пилу, документація / посібник, охолоджувальний агрегат, Ми пропонуємо безконтактну мобільну лазерну систему очищення 4JET типу M200, яка використовувалася лише для демонстрації та тестування. Крім того, ми пропонуємо широкий асортимент аксесуарів: оптоволоконний подовжувач від 3 м до 10 м, 5 шт.; захисні окуляри для роботи з лазером; мобільний захисний екран для лазерної установки з каркасом.
Hnedpfszlrzzsx Ahvop
Мала оголошення
Möglingen
1 615 km
лазерний верстат для різання
TRUMPFTruLaser 3040 Fiber (L50) 6000 Watt
TRUMPFTruLaser 3040 Fiber (L50) 6000 Watt
Зателефонувати
Стан: готовий до використання (вживаний), Функціональність: повністю працездатний, Рік виготовлення: 2017, потужність лазера: 6 000 Вт, CNC лазерна установка TruLaser 3040 Fiber (L50) потужністю 6000 Вт
X, максимальна робоча область: 4000 мм
Y, максимальна робоча область: 2000 мм
Z, максимальна робоча область: 115 мм
Система керування: Siemens Sinumerik 840D SL
Потужність лазера: 6000 Вт
Загальний час роботи: 32408 год.
Час роботи лазерного променя: 18138 год.
Максимальна товщина листового матеріалу (сталь): 25 мм
Максимальна товщина листового матеріалу (нержавіюча сталь): 25 мм
Максимальна товщина листового матеріалу (алюміній): 20 мм
Максимальна товщина листового матеріалу (мідь): 8 мм
Стандартне обладнання
Базова комплектація
Станок
- Закритий каркас станка
- Інтегрована шафа з ролетним механізмом
- Крутний привод у поєднанні з лінійними прямолінійними приводами
- Закрита система направлення променя за допомогою лазерного світлового кабелю (LLK)
- Охолоджувальний агрегат
- Інтегровані шафи з внутрішнім освітленням
- Автоматичний механізм зміни листів у поздовжньому напрямку
- 19-дюймовий сенсорний кольоровий екран
- Поздовжній конвеєр
- Освітлення робочої зони
- Позиційна лазерна діодна система
- Система розпилення
- PierceLine
- FocusLine
- NitroLine
- PlasmaLine
- Автоматичне очищення сопел
- Транспортний пристрій та пристрій для монтажу
Лазер TRUMPF
- Твердотільний лазер TruDisk 3001 з одним виходом LLK
- Збудження за допомогою напівпровідникових діодів
- Система керування потужністю лазера
Ріжуча головка
Hjdpfszlpb Ssx Ahvjnp
- Універсальна ріжуча головка
- Стратегія однієї ріжучої головки
- Захисне скло для запобігання забрудненню лінзи
- Перевірка стану захисного скла
- ControlLine: регулювання висоти та визначення зовнішнього краю листа
Система керування
- Система керування SINUMERIK 840D SL
- Просте програмування на робочому місці
- TruTops Laser через мережевий доступ
- Швидке повторне виробництво
- Інтегровані технологічні дані
- Автоматичне вимкнення
- Програмований вибір газу для різання/тиску
- ContourLine
- FastLine
- FlyLine
- AdjustLine
- Дистанційне обслуговування через інтернет
Передача даних
- USB-інтерфейс
- Мережевий роз'єм RJ-45
- Бездротова робоча точка (основа для візуальної онлайн-підтримки)
Безпека
- Маркування CE
- Світлові бар’єри
- Багатокамерна система витяжки
- Компактна система пиловідведення
- Обшивка станка, сертифікована оглядова панель, двері праворуч
- Зсувний люк
- Механізм зміни сопел
- CoolLine
Мала оголошення
Unterhaching
1 446 km
лазерний верстат для різання
ROFINPowerLine F 50-1064
ROFINPowerLine F 50-1064
Зателефонувати
Стан: вживаний, Функціональність: повністю працездатний, Рік виготовлення: 2016, тип лазера: волоконний лазер, виробник лазерних джерел: Rofin, модель лазерного джерела: PowerLine F50, потужність лазера: 50 Вт, довжина хвилі лазера: 1 064 nm, Обладнання: видалення пилу, витяжка диму, документація / посібник, Rofin PowerLine F50 – волоконний лазер, рік випуску 2016
Пропонуємо до продажу вживану систему маркування Rofin PowerLine F50 на основі волоконного лазера.
Hnedpfx Ahjzlki Rsvsp
Технічні характеристики:
Виробник лазера: Rofin
Модель: PowerLine F50
Потужність лазера: 50 Вт
Рік випуску: 2016
Стан: Вживаний
Комплектація:
Система лазера Rofin PowerLine F50
Лазерна головка
Блок керування
Комплектація відповідно до фотографій
Мала оголошення
Німеччина
1 573 km
лазерний верстат для різання
PRIMA POWER PLATINO FIBER 1530IPG YLS 4000 10 x pallet compakt tower
PRIMA POWER PLATINO FIBER 1530IPG YLS 4000 10 x pallet compakt tower
Зателефонувати
Стан: вживаний, Рік виготовлення: 2015, Технічні характеристики:
Довжина столу: 3000 мм
Ширина столу: 1500 мм
Головки різака: 1
Вісь X: 3000 мм
Вісь Y: 1500 мм
Вісь Z: 150 мм
Максимальна товщина листа: 20 мм
Вага машини приблизно: 10 т
1 вживана CNC лазерно-розкрійна установка PRIMA POWER PLATINO FIBER
Напрацювання на червень 2024: 65 043 год.
Включає:
- Джерело живлення FIBERLASER IPG YLS4000, включаючи чилер
- Автоматичний пристрій для завантаження та розвантаження сирих і оброблених листів для 2D-лазерних машин STIMA Compact Server (компактна вежа)
Опис виробника:
Лазерно-розкрійна машина Platino Fiber — це результат ідеального поєднання інноваційності й досвіду. Виріб поєднує найсучасніші ефективні та екологічні технології волоконного лазера з перевіреною надійністю і гнучкістю платформи Platino. Platino Fiber підходить для різання широкого спектра матеріалів. Волоконні лазери значно ефективніші за інші джерела лазера під час різання високо відбивних матеріалів (наприклад, алюмінієвих сплавів, міді, латуні). Platino Fiber ефективно та якісно ріже листи різних товщин, включно до 20 мм конструкційної сталі. Підвищення продуктивності особливо помітне при обробці тонких і середніх листів.
Compact Server — пристрій для автоматичного завантаження та розвантаження, що забезпечує обробку сировини та розкроєних листів. Compact Server складається з двох відсіків — один для сирих заготовок і один для готових листів. Всі компоненти Compact Server монтуються над автоматичним змінником палет і не займають додаткового місця на підлозі. Основні переваги цього рішення: надійність, компактність і простота керування процесами завантаження/розвантаження.
Найновіший продукт від SPR Italy — це складна автоматизована система, що об'єднує низку інноваційних рішень, захищених патентами SPR. Система здатна працювати автономно, забезпечує зберігання, завантаження та розвантаження при мінімальних габаритах. Вежа розташовується над стілом-шатлом, а завантаження й розвантаження здійснюється ліфтом, який можна встановити з будь-якого боку вежі. Простота керування і сучасна ПЛК сприяють легкій інтеграції та справжньому зростанню продуктивності. Завдяки компактності продукт став лідером продажів: за кілька років продано сотні систем по всьому світу.
Compact Tower CT 1530 здатен зберігати до 54 т сирих листів розміром 1500x3000 мм, розміщених у 18 стосах із висотою кожного стосу 80 мм, а також завантажувати листи на стіл машини й розвантажувати оброблені деталі. Для прикладу розглядається 18-палетна вежа, аналогічна тій, що була встановлена у Мельбурні цього року.
Комплект поставки включає:
- Впровадження ПЗ
- Тестування модулів на заводі-виробнику SPR
- Транспортування
- Документацію
- Технагляд під час встановлення, запуску і введення в експлуатацію
Збудова фундаменту згідно інженерних вимог, загальнобудівельні роботи, підключення до електромережі, отримання дозволів і закладні плити забезпечує замовник.
Основні компоненти:
Compact Tower складається з наступних частин:
- Вежа для зберігання листів
- Ліфт для переміщення палет із листами
- Стіл із фіксаторами для завантаження пакету листів
- Захвати із вакуумними присосками
- Світлові бар'єри
- Електрошафа з панеллю керування
- Комплект захисних огороджень
Загальні характеристики:
Hjdpfszlic Nsx Ahvenp
Мала оголошення
Vrhnika
1 304 km
лазерний верстат для різання
PrimaPowerPLATINO 1530
PrimaPowerPLATINO 1530
Зателефонувати
Стан: дуже добре (вживаний), Функціональність: повністю працездатний, Рік виготовлення: 2017, мотогодини: 6 300 h, номер машини/транспортного засобу: P7.02.00.03, тип управління: Управління ЧПУ, ступінь автоматизації: автоматичний, тип приводу: електричний, тип лазера: Лазер CO₂, години роботи лазера: 6 300 h, довжина столу: 3 000 мм, ширина столу: 1 500 мм, потужність: 3 кВт (4,08 к.с.), тип охолодження: вода, Продається лазерний різальний верстат Prima Power Platino 1530
Ми пропонуємо до продажу лазерний різальний верстат Prima Power Platino 1530, виготовлений у 2017 році. Верстат у відмінному робочому стані та наразі все ще використовується.
Hnjdjzlfmdspfx Ahvsp
Єдиною причиною продажу є придбання нового верстата. Цей лазер був придбаний нашим підприємством новим і використовувався виключно для власних виробничих потреб. Протягом усього терміну експлуатації він регулярно проходив технічне обслуговування та ретельно доглядався.
Поточні показники роботи верстата:
19 900 годин роботи в режимі увімкнення
6 300 годин різання (роботи)
Він працює бездоганно, протягом багатьох років був надзвичайно надійним і залишається в чудовому загальному стані.
Якщо вам потрібна додаткова інформація або ви бажаєте домовитися про огляд, будь ласка, звертайтеся до нас.
Мала оголошення
Calcinato
1 607 km
лазерний верстат для різання
ROFINDC 025
ROFINDC 025
Зателефонувати
Стан: майже як новий (вживаний), Джерело лазерного випромінювання Rofin DC 025, у робочому стані.
Hodpfszkuzhox Ahvsnp
Мала оголошення
Calcinato
1 607 km
лазерний верстат для різання
GWEIKELF 1313
GWEIKELF 1313
Зателефонувати
Стан: майже як новий (вживаний), Функціональність: повністю працездатний, Рік виготовлення: 2024, Характеристики
Рік виготовлення: грудень 2024 року
Робоча зона: 1300 × 1300 мм
Потужність лазера: 3000 Вт
Тип лазера: оптоволоконний (Raycus, MAX або IPG)
Hnjdszkt Tcspfx Ahvjp
Ріжуча головка: Raytools з автоматичним фокусуванням
Точність позиціювання: ±0,008 мм
Точність повторюваності: приблизно ±0,02 мм
Максимальна швидкість: 40 м/хв
Максимальне прискорення: 0,5 G
Мала оголошення
Італія
1 710 km
GILARDI EFESTO 3.6
GILARDIEFESTO 3.6
GILARDIEFESTO 3.6
Зателефонувати
Стан: готовий до використання (вживаний), Рік виготовлення: 2022, потужність лазера: 6 000 Вт, відстань переміщення по осі X: 1 550 мм, відстань переміщення по осі Y: 3 050 мм, відстань переміщення осі Z: 300 мм, кількість осей: 3, Цей 3-осьовий верстат GILARDI EFESTO 3.6 був виготовлений у 2022 році. Він має робочу зону розміром 3 000 × 1 500 мм та потужне лазерне джерело потужністю 6 кВт для ефективного різання. Якщо ви шукаєте високоякісне обладнання для волоконно-лазерного різання, зверніть увагу на верстат GILARDI EFESTO 3.6, який ми пропонуємо до продажу. Зверніться до нас для отримання додаткової інформації.
Hjdpszkh Eysfx Ahvjnp
• Головка для лазерного різання: ProCutter з автофокусом
• Робоча зона для обробки листів: 3 000 × 1 500 мм
• Вбудована обробка труб: комбінований верстат
• Система автоматичного змащування
• Витяжний фільтр: витяжний фільтр ECO 9 (6 000 м³/год)
• Зовнішній модуль для труб
• Повна захисна кабіна
Мала оголошення
Німеччина
1 690 km
лазерний верстат для різання
TrumpfTruLaser1030
TrumpfTruLaser1030
Зателефонувати
Стан: добрий (вживаний), Функціональність: повністю працездатний, Рік виготовлення: 2015, Trumpf TruLaser 1030,
рік виготовлення 2015,
Hodpfx Aszkg Tvehvjnp
система керування Siemens Simatic,
хід по осях X/Y/Z: 3000/1500/75 мм,
потужність лазера: 2 кВт,
загальний час роботи лазера: близько 17 100 годин,
у комплекті з аксесуарами (різні зношувані деталі: сопла, лінзи, водяні фільтри тощо).
У вартість також входить програмістське місце або повний комп’ютер з ліцензією на програмне забезпечення Tru-Tops.
Окрім цього, пропонується до продажу система витяжної вентиляції.
Центральна фільтрувальна установка Kemper, система 8000, рік виготовлення 2017.
Мала оголошення
Remscheid
1 740 km
гідравлічні гільйотинні ножиці
AMADAGXII 630
AMADAGXII 630
Зателефонувати
Стан: вживаний, Функціональність: повністю працездатний, Рік виготовлення: 2008, Обладнання: Маркування CE, Наявна табличка з даними, аварійна зупинка, документація / посібник, захист пальців, кутовий вентиль, ножне дистанційне керування, світлова завіса безпеки, Машина в хорошому стані, повністю справна, і її можна протестувати безпосередньо на місці.
Hnodpjzkgf Eofx Ahvsp
Мала оголошення
Швейцарія
1 710 km
AMADA LC-2415αIII
AMADALC-2415αIII
AMADALC-2415αIII
Зателефонувати
Стан: готовий до використання (вживаний), Рік виготовлення: 2000, мотогодини: 23 000 h, потужність лазера: 2 000 Вт, відстань переміщення по осі X: 2 520 мм, відстань переміщення по осі Y: 1 550 мм, відстань переміщення осі Z: 300 мм, загальна вага: 6 500 кг, кількість осей: 3, Цей 3-осьовий верстат AMADA LC-2415αIII був виготовлений у 2000 році. Він має потужність лазера 2 кВт і підтримує листи розміром до 1 500 × 5 000 мм. Верстат регулярно обслуговувався компанією Amada Switzerland, а у 2024 році на ньому було встановлено новий турбонагнітач. Якщо ви шукаєте високоякісне обладнання для лазерного різання, зверніть увагу на CO₂-лазерний верстат AMADA LC-2415αIII, який ми пропонуємо до продажу. Звертайтеся до нас за додатковою інформацією.
Hodpozkgavsfx Ahvjnp
- Макс. розмір аркуша: 1 500 × 5 000 мм- Наробочений час: приблизно 23 000 год- Підключена потужність: 48 кВА- Технічне обслуговування: регулярно компанією Amada Switzerland- Турбонагнітач: встановлено у 2024 році- Комплект поставки: система лазерного різання Amada Alpha 3 LC 2415, витяжна установка Herding, компресор для витяжної установки, наявна документація та аксесуари- Модель лазерного джерела: AMADA FANUC AF2000C
Мала оголошення
Konjevići
968 km
лазерний верстат для різання
AmadaLaser Controller-LC3015 X1 NT
AmadaLaser Controller-LC3015 X1 NT
Зателефонувати
Стан: потребує ремонту (вживане), Функціональність: обмежена функціональність, Рік виготовлення: 2007, мотогодини: 31 489 h, тип управління: Керування NC, ступінь автоматизації: напівавтоматичний, тип лазера: Лазер CO₂, години роботи лазера: 22 804 h, потужність лазера: 4 000 Вт, максимальна товщина листа: 22 мм, максимальна товщина сталевого листа: 22 мм, максимальна товщина листа з нержавіючої сталі: 8 мм, максимальна товщина алюмінієвого листа: 6 мм, довжина столу: 3 000 мм, ширина столу: 1 500 мм, робоча довжина: 3 000 мм, робоча ширина: 3 000 мм, AMADA LC3015 X1 NT – Комплексна автоматизована лазерна установка для різання
-AMADA LC3015 X1 NT – це повністю автоматизована лазерна установка з ЧПУ, розроблена для ефективного та високопродуктивного виробництва деталей із листового металу з мінімальною участю оператора.
-Установлення включає лазерний верстат AMADA LC3015 X1 NT, автоматизовану систему зберігання AS LUL 300 X1, резонатор CO₂ Mitsubishi ML40CFX потужністю 4 кВт, промисловий чилер Riedel і систему аспірації та фільтрації Donaldson Torit.
-Верстат, виготовлений у Японії в 2007 році, має робочу зону розміром 3000 × 1500 мм і забезпечує надійне та точне лазерне різання.
-Лазер потужністю 4 кВт здатний різати м’яку сталь товщиною до 15 мм, неіржавну сталь товщиною до 8 мм і алюміній товщиною до 6 мм.
-Автоматизована система зберігання містить вісім касет для зберігання з вантажопідйомністю 3000 кг кожна, що забезпечує автоматизоване завантаження, розвантаження та заміну палет для безперервного виробництва.
-Вакуумна система обробки листів додатково підвищує продуктивність за рахунок зменшення ручної обробки матеріалів.
-Двоконтурний чилер Riedel забезпечує ефективне охолодження як лазерного джерела, так і оптичних компонентів, гарантуючи стабільну роботу.
-Система фільтрації Donaldson Torit ефективно видаляє дим і металеві частинки, що утворюються під час процесу різання, підтримуючи чисте та безпечне робоче середовище.
Hedpezi Uc Nefx Ahvonp
-Це комплексне рішення AMADA/Mitsubishi поєднує автоматизацію, надійність, продуктивність та інтегровані системи охолодження та фільтрації, що робить його чудовим вибором для складних промислових виробничих завдань.
Мала оголошення
Пловдив
859 km
лазерний верстат для різання
ERMAKSAN MAKINA SANAYI TIC. A.S.LASERMAK 4000.3 x 1,5
ERMAKSAN MAKINA SANAYI TIC. A.S.LASERMAK 4000.3 x 1,5
Зателефонувати
Стан: готовий до використання (вживаний), Функціональність: повністю працездатний, Рік виготовлення: 2011, номер машини/транспортного засобу: SN201000003, тип управління: Управління ЧПУ, ступінь автоматизації: автоматичний, тип приводу: пневматичний, модель контролера: FANUC Series 16i-LB, тип лазера: Лазер CO₂, виробник лазерних джерел: FANUC, модель лазерного джерела: FANUC LASER C4000i-B / C4000i Model B, години роботи лазера: 13 443 h, потужність лазера: 4 000 Вт, довжина хвилі лазера: 106 nm, максимальна товщина сталевого листа: 20 мм, максимальна товщина листа з нержавіючої сталі: 12 мм, максимальна товщина алюмінієвого листа: 8 мм, довжина столу: 3 000 мм, ширина столу: 1 500 мм, висота столу: 300 мм, робоча довжина: 3 000 мм, робоча ширина: 1 500 мм, робоча висота: 300 мм, відстань переміщення по осі X: 3 000 мм, відстань переміщення по осі Y: 1 500 мм, швидкість позиціювання: 170 м/хв, точність позиціонування: 0,1 мм, вхідна напруга: 380 V, тип вхідного струму: трифазний, тип охолодження: вода, загальна вага: 19 500 кг, загальна довжина: 6 000 мм, загальна ширина: 2 500 мм, загальна висота: 2 000 мм, Обладнання: аварійна зупинка, видалення пилу, витяжка диму, документація / посібник, охолоджувальний агрегат, централізована система змащування, Продається CNC CO₂ лазер ERMAK / ERMAKSAN LASERMAK 4000.3 x 1.5 – 4 кВт
Пропонується до продажу вживаний CNC лазер для різання листового матеріалу ERMAK / ERMAKSAN LASERMAK 4000.3 x 1.5. Обладнання оснащене джерелом CO₂-лазера FANUC C4000i-B потужністю 4 кВт і ЧПУ FANUC Series 16i-LB.
Hnjdpfx Asziluiehvjp
Лазер має робочу зону приблизно 3000 x 1500 мм і підходить для різання чорної сталі, нержавіючої сталі та алюмінію залежно від матеріалу, товщини, використовуваних газів і налаштувань машини.
Обладнання комплектується основними периферійними пристроями: охолоджувач Thermotec, аспіраційна/фільтраційна система Metal Working srl, осушувач та підготовка повітря Atlas Copco, ріжуча голова Precitec. Оснащена змінною/рухомою столом для зручного завантаження та розвантаження листового матеріалу.
Машина має два стола для завантаження.
Основні технічні характеристики
Виробник: ERMAKSAN MAKINA SANAYI TIC. A.S., Туреччина
Модель: LASERMAK 4000.3 x 1.5
Тип: CNC CO₂ лазер для різання
Робоча зона: близько 3100 x 1500 мм
Джерело лазера: FANUC LASER C4000i-B
Потужність лазера: 4000 Вт / 4 кВт
Максимальна пікова імпульсна потужність: 5000 Вт
Управління: FANUC Series 16i-LB
Осі: X-Y-Z-U-V
Максимальна швидкість позиціонування: 170 м/хв
Живлення: 380 В
Споживання електроенергії: 75–90 кВт
Габарити: 5285 x 10480 x 2040 мм
Вага: 19 500 кг
Ріжуча голова: Precitec
Охолоджувач: Thermotec LJ45A35
Аспірація: Metal Working srl UNIT-POLYGONAL
Осушувач / підготовка повітря: Atlas Copco CD 25+
Серійний номер: SN20100003
Виробництво джерела лазера: FANUC, Японія, травень 2011
Максимальні товщини різання
Чорна сталь: до 20 мм
Нержавіюча сталь: до 12 мм
Алюміній: до 8 мм
Додаткове обладнання
- Охолоджувач Thermotec LJ45A35
- Аспіраційна / фільтраційна система Metal Working srl
- Підготовка повітря / осушувач Atlas Copco CD 25+
- Ріжуча голова Precitec
- ЧПУ FANUC Series 16i-LB
- Джерело CO₂-лазера FANUC C4000i-B
- Змінний / рухомий стіл
Стан
Обладнання в наявності, можливий огляд на місці. Продається в поточному стані з наявним устаткуванням. Підійде виробникам металоконструкцій, виробів з листового металу, а також підприємствам, які шукають потужний CO₂-лазер із великою робочою зоною.
Огляд можливий за попередньою домовленістю.
Мала оголошення
Польща
1 710 km
AMADA LC2415 Alpha 5
AMADALC2415 Alpha 5
AMADALC2415 Alpha 5
Зателефонувати
Стан: готовий до використання (вживаний), Рік виготовлення: 2017, мотогодини: 14 429 h, виробник контролерів: AMADA, модель контролера: AMNC 3i, потужність лазера: 3 500 Вт, відстань переміщення по осі X: 2 520 мм, відстань переміщення по осі Y: 1 550 мм, відстань переміщення осі Z: 300 мм, загальна вага: 7 700 кг, загальна ширина: 5 745 мм, загальна висота: 2 271 мм, максимальна довжина продукту: 2 630 мм, кількість осей: 3, Цей 3-осьовий верстат AMADA LC2415 Alpha 5 був виготовлений у 2017 році. Він має максимальну робочу зону розміром 5 040 × 1 550 мм та потужний CO₂-лазер потужністю 3 500 Вт, здатний різати м’яку та нержавіючу сталь товщиною до 10 мм. Верстат має максимальну швидкість одночасного переміщення 114 м/хв і може обробляти заготовки вагою до 330 кг. Якщо ви шукаєте високоякісне обладнання для різання, зверніть увагу на CO₂-лазерний верстат для різання AMADA LC2415 Alpha 5. Зверніться до нас для отримання додаткової інформації.
• Управління: AMNC 3i
• Керовані осі: X, Y, Z (одночасне керування трьома осями)
• Максимальна площа обробки: 5 040 × 1 550 мм (з одним перепозиціонуванням)
• Максимальна швидкість одночасного переміщення (X/Y): 114 м/хв
• Повторювана точність позиціонування: ±0,01 мм
• Максимальна вага заготовки: 330 кг
Hjdpfszh Hydsx Ahvonp
• Висота обробної поверхні: 820 мм
• Розмір завантажувального лотка: 550 × 1 750 мм
• Лазерний резонатор: AF3500i-C
• Тип лазера: CO₂-лазер із швидким осьовим потоком та високочастотним розрядним збудженням
• Довжина хвилі: 10,6 мкм
• Максимальна товщина різання:
• М'яка сталь: 10 мм
• Нержавіюча сталь: 10 мм
• Алюміній: 8 мм
Додаткове обладнання
• Автоматична система завантаження листів MP300
Мала оголошення
Kopenhagen
1 503 km
Вживаний CNC-волоконний лазер, виробник Salvagnini, модель L5-30 SYS
SALVAGNINIL5-30 SYS
SALVAGNINIL5-30 SYS
Зателефонувати
Стан: вживаний, Рік виготовлення: 2012, Макс. потужність 3 кВт
Робоча область 3000 x 1500 мм
Hedpfszg Utpjx Ahvonp
Макс. товщина 10 мм нержавіюча сталь – 12 мм сталь – 10 мм алюміній
Управління:
Salvagnini модель SiX
Модулі оновлено з 700 Вт до 1000 Вт
Лазерна голівка замінена 18 місяців тому
Мала оголошення
Ramlösa
1 511 km
лазерний верстат для різання
Prima PowerDomino 2-3 D-laser
Prima PowerDomino 2-3 D-laser
Зателефонувати
Стан: вживаний, Функціональність: повністю працездатний, Рік виготовлення: 2011, мотогодини: 32 225 h, номер машини/транспортного засобу: 756 71 004, тип управління: Управління ЧПУ, ступінь автоматизації: напівавтоматичний, тип приводу: електричний, виробник контролерів: Prima power, модель контролера: Nc Express / Tebis, тип лазера: Лазер CO₂, модель лазерного джерела: Prima power, години роботи лазера: 9 996 h, потужність лазера: 4 000 Вт, довжина хвилі лазера: 600 nm, максимальна товщина листа: 15 мм, максимальна товщина сталевого листа: 15 мм, максимальна товщина листа з нержавіючої сталі: 10 мм, довжина столу: 3 000 мм, ширина столу: 1 500 мм, вхідна напруга: 400 V, вхідний струм: 62 A, вхідна частота: 50 Гц, тип вхідного струму: трифазний, тип охолодження: вода, загальна довжина: 10 000 мм, загальна ширина: 4 000 мм, загальна висота: 3 000 мм, рік останнього капітального ремонту: 2026, Обладнання: Маркування CE, аварійна зупинка, витяжка диму, документація / посібник, охолоджувальний агрегат, світлова завіса безпеки, централізована система змащування, Prima Power Domino LSR 2-3 — це високофункціональний та точний 5-осьовий 3D лазерний верстат для різання, ідеальний для складного підрізання та різання сформованих листових металевих компонентів. Стан обладнання добрий, на даний час знаходиться у виробництві, буде доступний з 25.10.2026.
Hnodpszg Hivjfx Ahvjp
Мала оголошення
Roding
1 370 km
Лазерна різальна машина / Відходи листового металу /
TRUMPFRestgitterpalette / Holztransport
TRUMPFRestgitterpalette / Holztransport
Зателефонувати
Стан: новий, Продається наша палета для залишків листового металу Trumpf. Розміри: для листів 2500 мм x 1250 мм. Палета нова та невикористана, але зберігалася на відкритому повітрі, через що має поверхневу іржу, яка зникає після декількох використань. Також підходить для транспортування деревини/дров. Палета піднімається навантажувачем і розвантажується за допомогою пристрою для перекидання. Лише самовивіз.
Hodpfxjzd Sfwo Ahvsnp
Мала оголошення
Бельгія
1 936 km
2015 BYSTRONIC ByAutonom 3015 Bylaser 6KW з автоматизацією
BYSTRONICByAutonom 3015 Bylaser 6KW with automation
BYSTRONICByAutonom 3015 Bylaser 6KW with automation
Зателефонувати
Стан: вживаний, Рік виготовлення: 2015, CO2-лазер Bystronic із лазерною потужністю 6000W, включаючи автоматизацію та систему зберігання.
Автоматична зміна піддонів
CNC-управління Byvision
Автоматичне центрування сопла
Регульована імпульсна трубка
Hedpszdtyiofx Ahvsnp
Очищення ріжучої головки
Виявлення зіткнень
Охолоджувальний блок
Фільтраційний блок
Додаткова інформація та відео доступні за запитом.
Огляд можливий за домовленістю.
Доступний одразу.
Робочі розміри: 3000 x 1500 мм
Лазерна потужність: 6000W
Автоматизація (сортування та зберігання): ASTES4SORT (12 позицій)
Зберігання: TRAFO (12 позицій для зберігання)
Наробіток: 41643г
Години різання: 25394г
Мала оголошення
Словаччина
1 710 km
SEI Laser INFINITY 5070 V300
SEI LaserINFINITY 5070 V300
SEI LaserINFINITY 5070 V300
Зателефонувати
Стан: готовий до використання (вживаний), Рік виготовлення: 2022, мотогодини: 1 288 h, потужність лазера: 300 Вт, відстань переміщення по осі X: 700 мм, відстань переміщення осі Z: 650 мм, кількість осей: 3, Цей 3-осьовий верстат SEI Laser INFINITY 5070 V300 був виготовлений у 2022 році. Він має робочу зону розміром 500 × 700 мм та хід по осі Z 650 мм. Машина розрахована на обробку матеріалів з максимальною вагою 40 кг/м². Якщо ви шукаєте високоякісне обладнання для лазерного різання, зверніть увагу на лазерну різальну машину SEI Laser INFINITY 5070 V300 з CO2-лазером, яку ми пропонуємо на продаж. Зверніться до нас для отримання додаткової інформації.
• Розміри робочої зони: 500 × 700 мм
• Розміри столу для розміщення матеріалу: 550 x 750 мм
• Макс. вага оброблюваного матеріалу: 40 кг/м²
• Час роботи DSP: 6744 год
Hedpfxszdi I Ne Ahvjnp
• Час увімкнення: 4579 год
• Час виконання: 1288 год
Мала оголошення
Австрія
1 710 km
KERN KER60120-KT500 OPF
KERNKER60120-KT500 OPF
KERNKER60120-KT500 OPF
Зателефонувати
Стан: готовий до використання (вживаний), Рік виготовлення: 2022, мотогодини: 3 550 h, потужність лазера: 500 Вт, довжина столу: 3 048 мм, ширина столу: 1 524 мм, відстань переміщення по осі X: 1 524 мм, відстань переміщення осі Z: 3 048 мм, загальна вага: 2 495 кг, загальна ширина: 2 083 мм, загальна висота: 1 346 мм, максимальна довжина продукту: 3 988 мм, навантаження на стіл: 1 000 кг, кількість осей: 3, Лазерний розкрійний верстат CO₂, виготовлений у 2022 році. KERN KER60120-KT500 OPF має робочу зону 1524 × 3048 мм і максимальну висоту заготовки 50 мм. Він оснащений потужним CO₂ лазером потужністю 500 Вт і пропонує різні робочі столи для різних матеріалів. Якщо ви хочете отримати високоякісні можливості різання, розгляньте верстат KERN KER60120-KT500 OPF, який ми маємо на продаж. Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації про цей верстат.
Машина - JustLaser 15.30L-C500-MC
• Тип верстата: Система лазерного різання та гравіювання CO₂
• Конфігурація: Відкрита планшетна портальна лазерна система
• Максимальна висота заготовки: 50 мм
• Максимальна швидкість гравіювання: 3,8 м/с
Hnsdpfxjzbub Dj Ahvjp
• Максимальна швидкість гравіювання (опція різання металу) 3,2 м/с
• Максимальна швидкість гравіювання (опція Z12) 1,5 м/с
• Максимальна швидкість різання: 0,5 м/с
• Двигуни: Безщіткові серводвигуни постійного струму
• Система кодування: Інкрементна система вимірювання
• Оптика: Телескоп, об'єктиви та дзеркала з продувкою повітрям
• Стандартний об'єктив: 2,5"
• Додатковий об'єктив: 5.0"
• Програмне забезпечення: Лазерне програмне забезпечення KCAM
• Інтерфейс: G-Code, HPGL, AD-Logic System
• Плата управління: Плата управління KLCM
• Елементи керування оператора: Клавішний вимикач, аварійна зупинка, миша, клавіатура, монітор та ПК у комплекті
• Електроживлення: 3 × 400 В (3L + N + PE), 50/60 Гц
• Вимоги до витяжки столу: 3000 м³/год
• Потреба у витяжці осі: 1500 м³/год
• Максимальний тиск повітря: 10 бар
• Максимальний тиск на вході: 12 бар
• Максимальна витрата повітря: 240 л/хв
• Розмір з'єднання: 6 мм
• Рівень шуму: 55 дБ
• Сертифікація: CE
• Робоча температура: від +15 °C до +25 °C
• Вологість: 40-70 % без конденсації
• Навколишнє середовище: Без пилу
• Активний екран для захисту від лазерного випромінювання
• Датчики тиску
• Світлова завіса
• Система безпеки з блокуванням
• Опція різання металу в комплекті
• Ємнісний датчик висоти
• Стіл для різання металу
• Мідна насадка
• Комплект об'єктивів 2,5"
• Система камер k-vision Print & Cut
• Високопродуктивні турбіни JustAIR (2 × 1500 м³/год)
Джерело лазерного випромінювання - Kern Laser Systems
• Модель KER50120-4K500 OPP
• Тип лазера: Закритий CO₂ лазер
• Потужність лазера: 500 Вт (0,5 кВт)
• Довжина хвилі лазера: 10,6 мкм
• Напруга живлення: 380-415 В змінного струму
• Фаза: 3 фази (4 дроти + заземлення)
• Частота: 50/60 Гц
• Максимальний розмір запобіжника: 40 А
• Струм повного навантаження: 32.3 А
• Номінальний струм відключення: 40 A
• Номінальний струм короткого замикання: 5000 A
• Ємність переривання: 35000 А
• Найбільше амперне навантаження: 16 А
• Клас лазера: Клас 4
• Країна-виробник США
Охолоджувач - SMC HRS090-AF-40
• Тип охолодження Водяне охолодження
• Холодопродуктивність: 5 кВт
• Холодоагент R410A
• Заправка холодоагенту: 1.5 кг
• Вага: 136 кг
• Електроживлення: 3~ 380-415 В, 50/60 Гц
Мала оголошення
Velen
1 759 km
лазерний верстат для різання
BystronicBylaser 4400
BystronicBylaser 4400
Зателефонувати
Стан: вживаний, Функціональність: повністю працездатний, Рік виготовлення: 2011, тип лазера: Лазер CO₂, потужність лазера: 4 400 Вт, тип охолодження: вода, Обладнання: Маркування CE, видалення пилу, витяжка диму, документація / посібник, охолоджувальний агрегат, світлова завіса безпеки, Ми пропонуємо до продажу цю вживану лазерну різальну машину Bystronic Bylaser 4400, рік випуску 2011.
Модель: Bylaser 4400
Рік випуску: 2011
Лазерне середовище: CO₂
Максимальна потужність CW: 4400 Вт
Машина підключена та може бути продемонстрована в роботі.
До машини додаються фільтраційна система та чилер разом із трубопроводом.
Машина та допоміжне обладнання регулярно обслуговувались компанією Bystronic.
Hnsdozbuayepfx Ahvop
Якщо у вас є додаткові питання або потрібна детальніша інформація, будь ласка, надішліть нам повідомлення або зателефонуйте.
Мала оголошення
Франція
2 185 km
2021 BYSTRONIC Bystar Fiber 3015 10KW
BYSTRONICBystar Fiber 3015 10KW
BYSTRONICBystar Fiber 3015 10KW
Зателефонувати
Стан: вживаний, Рік виготовлення: 2021, Відмінний волоконний лазер Bystronic з лазерною потужністю 10000 Вт, автоматичною станцією завантаження та двома баштами для зберігання.
Можна оглянути в роботі за домовленістю.
Доступність: 10/2026
Включено:
Автоматична заміна сопел (64 сопла)
Камера для детекції
Kerfscan
Контроль різання
Hodpfxoy T Nc Us Ahvenp
Автоматичне центрування лазерного променя та сопла
Лінійні осі
Повна технічна документація доступна на запит.
Розміри робочої поверхні: 3000 x 1500 мм
Лазерна потужність: 10000 Вт
Автоматизація: ByTrans Modular 3015 Flex + Antil AWL9 2T (V1)
Години різання: 6105 год
Мала оголошення
Швеція
1 535 km
2018 LVD LYNX FL 3015 3KW
LVDLYNX FL 3015 3KW
LVDLYNX FL 3015 3KW
Зателефонувати
Стан: вживаний, Рік виготовлення: 2018, Fused Machinery пропонує можливість придбати цей LVD-волоконний лазер із лазерною потужністю 3000 Вт та 9500 напрацьованими годинами.
Можливий огляд у робочому стані за домовленістю.
Hnjdpfx Ahsy Tx Hievop
Доступність: за запитом
Робочі розміри: 3000 x 1500 мм
Лазерна потужність: 3000 Вт
Напрацьовані години: 9500
Мала оголошення
Kiączyn
1 129 km
лазерний верстат для різання
TRUMPFTruLaser 1030 Fiber
TRUMPFTruLaser 1030 Fiber
Зателефонувати
Стан: дуже добре (вживаний), Функціональність: повністю працездатний, Рік виготовлення: 2019, мотогодини: 21 158 h, номер машини/транспортного засобу: A0217E0103, тип управління: Керування NC, ступінь автоматизації: автоматичний, тип приводу: електричний, тип лазера: волоконний лазер, години роботи лазера: 21 158 h, потужність лазера: 2 000 Вт, максимальна товщина листа: 16 мм, максимальна товщина сталевого листа: 16 мм, максимальна товщина листа з нержавіючої сталі: 8 мм, максимальна товщина алюмінієвого листа: 6 мм, довжина столу: 3 000 мм, ширина столу: 1 500 мм, Обладнання: аварійна зупинка, видалення пилу, витяжка диму, охолоджувальний агрегат, світлова завіса безпеки, централізована система змащування, Пропонований лазерний різак знаходиться у дуже доброму технічному стані. З моменту придбання використовувався виключно на нашому виробничому підприємстві. Наразі машина перебуває в експлуатації, тому немає жодних проблем із демонстрацією її роботи в дії. Різак регулярно обслуговується кваліфікованими сервісними інженерами та очищується від поточних забруднень. Пропонований лазерний різак повністю готовий до роботи та не має жодних помилок або несправностей.
Hjdpfx Ajy Sgmnshvsnp



























































































































































































