Стрічкова пила CENTAURO R800 + подача RVP-210
Технічні характеристики:
• стан – нова
• виробник – CENTAURO
• діаметр шківів – 800 мм
• максимальна висота різу – 400 мм
• максимальна ширина різу – 780 мм
• максимальна ширина полотна – 80 x 0,8 мм
• максимальна та мінімальна довжина полотна – 5530 / 5380 мм
Godpfequ Uy Sex Aiyobl
• швидкість шківа – 680 об./хв
• швидкість стрічки – 28,5 м/сек
• висота робочого столу від підлоги – 950 мм
• розміри столу – 1060 x 800 мм
• нахил столу – 15°
• потужність двигуна – 11 кВт = 15 к.с.
• патрубки для стружки – 1 x Ø 100 мм, 2 x Ø 120 мм
• робочий тиск пневматичного гальма – 6–8 бар
• суха вага – 700 кг
• рівень шуму – 81,6 дБ
• подача RVP-210 входить у вартість машини
Додаткова інформація:
• машина абсолютно нова
• опубліковані фотографії відповідають фактичному стану об’єкта продажу
• вказана ціна не включає ПДВ та вартість доставки
• доступна зі складу в Італії негайно
Оголошення було перекладено автоматично. Можливі помилки перекладу.
Технічні характеристики:
• стан – нова
• виробник – CENTAURO
• діаметр шківів – 800 мм
Godpfequ Uy Sex Aiyobl
• швидкість шківа – 680 об./хв
• нахил столу – 15°
• суха вага – 700 кг
• рівень шуму – 81,6 дБ
Додаткова інформація:
• машина абсолютно нова
Постачальник
Востаннє онлайн: Вчора
96 Оголошення онлайн
Відправити запит
Телефон & Факс
Ці оголошення також можуть вас зацікавити.
Мала оголошення
Gorzów Wielkopolski
1 222 km
Стрічкова пила CENTAURO R800
CENTAUROR800 + RVP210
CENTAUROR800 + RVP210
Мала оголошення
Emskirchen
1 490 km
Прецизійна відрізна та торцювальна пилка
OMGAT55 300
OMGAT55 300
Nattheim
Система віджиму з пресом
Höcker Polytechnik
Höcker Polytechnik
Gondelsheim
Мостовий кран, кран для залу, колія 14260 мм
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5tELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Bitburg
Труба всмоктувальна магнітна сепаратор 180 мм