C3000GST TRIPLEX 8300 FREE-LIFT NEW TIRE
чотири-напрямний навантажувач
Combilift
VB додається ПДВ
Рік випуску
2018
Стан
Вживаний
(повністю працездатний)
Місцезнаходження
Łomno
Дані про машину
- Назва машини:
- чотири-напрямний навантажувач
- Виробник:
- Combilift
- Рік випуску:
- 2018
- Стан:
- дуже добре (вживаний)
- Функціональність:
- повністю працездатний
- Напрацювання годин:
- 6 099 h
Ціна та місцезнаходження
VB додається ПДВ
- оренда:
- можливо
- Місцезнаходження:
- Łomno 15A, 27-225 Pawłów, Polska
Зателефонувати
Технічні деталі
- Вантажопідйомність:
- Висота підйому:
- 8 300 мм
- Вільний підйом:
- 2 800 мм
- Центр ваги вантажу:
- 600 мм
- Тип пального:
- газ
- Тип щогли:
- триплекс
- Конструктивна висота:
- 3 700 мм
- Виробник двигунів:
- G.M.
- Тип передачі:
- гідростат
- Ширина каретки вил:
- 1 360 мм
- Довжина вил:
- 1 100 мм
- Ширина вил:
- 120 мм
- Товщина вил:
- 50 мм
- Стан шин:
- 100 відсоток
- Тип передньої шини:
- суцільнолиті шини (чорні)
- Розмір передньої шини:
- 16x7x10 1/2
- Тип задньої шини:
- суцільнолиті шини (чорні)
- Розмір задньої шини:
- 23x10-12
- Загальна вага:
- Маса без навантаження:
- Загальна висота:
- 2 650 мм
- Загальна довжина:
- 2 000 мм
- Загальна ширина:
- 3 100 мм
- Колір:
- червоний
- Обладнання:
Деталі пропозиції
- ID оголошення:
- A21871723
- Референсний номер:
- P_W154
- Оновлення:
Опис
COMBILIFT C3000GST | 2018 | ГАЗ | Триплекс 8300 мм | Стан 5/5 ⭐
Технічні характеристики:
Модель: COMBILIFT C3000GST
Тип приводу: газ ⛽
Центр навантаження: 600 мм
Щогла: триплекс
Висота підйому: 8300 мм
Позиціонер вил: 1360 мм
Довжина вил: 1100 мм
Габаритні розміри:
Д: 2000 мм | Ш: 3100 мм | В: 2650 мм
Gbodpfsy Ntdnsx Aiyol
Загальна висота: 3700 мм
Шини (НОВІ – 100%) 🆕
Супереластик (суцільнолиті)
Передні: 16x7x10 1/2
Задні: 23x10-12
Капітально відремонтований – без корозії ✨
Стан:
Технічний: 5/5 – повністю обслуговується 🔧
Візуальний: Дуже гарний – як новий 👌
Готовий до негайної роботи ✅
Гарантія включена. Можлива доставка 🚛
Оголошення було перекладено автоматично. Можливі помилки перекладу.
Технічні характеристики:
Модель: COMBILIFT C3000GST
Тип приводу: газ ⛽
Центр навантаження: 600 мм
Щогла: триплекс
Висота підйому: 8300 мм
Позиціонер вил: 1360 мм
Довжина вил: 1100 мм
Габаритні розміри:
Gbodpfsy Ntdnsx Aiyol
Загальна висота: 3700 мм
Шини (НОВІ – 100%) 🆕