ebm-papst K3G450-PW12-07 EC 6630m3/h 940pa centrifugal fan
Рік випуску
2022
Стан
Новий (повністю працездатний)
Місцезнаходження
Tata Угорщина
more Images
Дані про машину
Назва машини:
Ebm-papst: K3G450-PW12 Радіальний вентилятор
Виробник:
ebm-papst K3G450-PW12-07 EC
Модель:
6630m3/h 940pa centrifugal fan
Рік випуску:
2022
Стан:
новий
Функціональність:
повністю працездатний
Ціна та місцезнаходження
Місцезнаходження:
Tata, 2890 Hungary Угорщина
Зателефонувати
Технічні деталі
Потужність:
Загальна вага:
35 кг
Тип вхідного струму:
трифазний
Вхідна напруга:
400 V
Об'ємна витрата:
Тип пального:
електричний
Референсний номер:
ct2303abc
Оновлення:
Опис
НОВИНКА!!! В наявності: 3 шт
Виробник: ebm-papst
Тип: K3G450-PW12-07
Giedpoxt I Nkjfx Aamet
Тиск повітря: 948 Па
Країна походження: Німеччина
Електричні параметри
Живлення: 3-фазне, 380–480 В AC, 50/60 Гц
Споживаний струм: 4,1 А / 400 В
Потужність: 2650 Вт / 400 В
Додаткові характеристики
ККД: 70 % (A, статичний)
Клас захисту: IP55
Вбудований частотний перетворювач
Захист: CIF, AO, електронний захист
Сертифікати: CE, EAC, UKCA cRUus
Габарити
Рама (висота x ширина): 630 x 630 мм
Діаметр робочого колеса: 450 мм