Festo DNC-32-400-PPV-A
фіксована ціна додається ПДВ
Стан
Вживаний
Місцезнаходження
Wiefelstede Німеччина
more Images
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Дані про машину
Назва машини:
Пневматичному циліндрі
Виробник:
Festo
Модель:
DNC-32-400-PPV-A
Стан:
вживаний
Ціна та місцезнаходження
фіксована ціна додається ПДВ
Місцезнаходження продавця:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Німеччина Німеччина
Опис
Пневматичний циліндр, повітряний циліндр, стандартний циліндр, затискний циліндр
- Виробник: Festo
- Модель: DNC-32-400-PPV-A
- Поршень: Ø 32 мм
- Хід: 400 мм
Gbedpodkx Tljfx Aiyol
- Тиск: макс. 12 бар
- Пневматичне демпфування: регулюється з обох сторін
- Для: індуктивних/магнітних датчиків наближення
- Кількість: 1 шт. в наявності
- Ціна: за штуку
- Розміри: 45/45/В545 мм