SC2R-1300
машина для нанесення клею
FIN
SC2R-1300
Рік випуску
1999
Стан
Вживаний
(повністю працездатний)
Місцезнаходження
Juszczyn
Дані про машину
- Назва машини:
- машина для нанесення клею
- Виробник:
- FIN
- Модель:
- SC2R-1300
- Рік випуску:
- 1999
- Стан:
- дуже добре (вживаний)
- Функціональність:
- повністю працездатний
Ціна та місцезнаходження
- Місцезнаходження:
- Juszczyn 546, 34-231 Juszczyn, Polska
Зателефонувати
Технічні деталі
- Робоча ширина:
- 1 300 мм
- Вхідна напруга:
- 380 V
- Загальна вага:
- 360 кг
- Діаметр ролика:
- 185 мм
- Тип регулювання висоти:
- механічний
- Робоча висота:
- 120 мм
Опис
Вальцевий клейонакладач FIN SC2R-1300
Робоча ширина: 1300 мм
Робоча висота: 120 мм
Ручне регулювання відстані між валами
Діаметр вала: 185 мм
Gsdpfxex Af Nye Aiyeit
Сертифікат CE
Потужність: 0,37 кВт
Вага: 360 кг
Оголошення було перекладено автоматично. Можливі помилки перекладу.
Робоча ширина: 1300 мм
Робоча висота: 120 мм
Діаметр вала: 185 мм
Gsdpfxex Af Nye Aiyeit
Сертифікат CE
Потужність: 0,37 кВт
Ці оголошення також можуть вас зацікавити.
Мала оголошення
Malax
1 715 km
Клей-розкидач
FIN s.r.l. ItalienFIN SC2R/1300 mit 2 Walzen
Мала оголошення
Італія
1 625 km
Одностороння кромкооблицювальна машина
BIESSEAKRON 1440 AIRTEC
BIESSEAKRON 1440 AIRTEC
Mönchengladbach
Універсальна зшивальна головка 52/8 - 6 Ringoese
Hohner52/8
Hohner52/8
Cantabria
машина для лиття під тиском
ArburgAllrounder 470S 1300-350
ArburgAllrounder 470S 1300-350
Juszczyn
848 km
машина для нанесення клею
OSAMAS2R-1300 + TDM
OSAMAS2R-1300 + TDM
Freiberg am Neckar
компресор
HAUG Sauer Kompressoren AGQTOX 120/65/35 WM-W 66 bar