Gillardon GB 30 V
Gbsdpfxjx Ncfho Aiyjl
Рік випуску: 1985
Автоматична подача 0,1/0,16/0,25
2-швидкісний двигун
Робоче освітлення
Хід пінолі 170 мм
Виліт 2900 мм
Розмір столу 480x560 мм—монтажна площа 350x440 мм
Конус Морзе 3—з швидкозатискним патроном Röhm 3–16 мм
Висота машини 1980 мм—вага приблизно 400 кг
Машина працює дуже плавно і точно
+ лещата
Оголошення було перекладено автоматично. Можливі помилки перекладу.
Gillardon GB 30 V
Gbsdpfxjx Ncfho Aiyjl
2-швидкісний двигун
Робоче освітлення
Хід пінолі 170 мм
Виліт 2900 мм
+ лещата
Постачальник
55 Оголошення онлайн
Відправити запит
Телефон & Факс
Ці оголошення також можуть вас зацікавити.
Мала оголошення
Langwedel
1 629 km
вертикальний свердлильний верстат
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Мала оголошення
Naprawa
835 km
Широкий пояс sander
UnitekWinner 1100 pneumatic
UnitekWinner 1100 pneumatic
Velen
1 763 km
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Velen
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Lüdenscheid
Лавовий дриль
FLOTTTB 10 Eco Plus (NEU ab Werk)
Dreieich
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Günzburg
GILLARDONGB30V 60-1600
GILLARDONGB30V 60-1600
Rīga
Машина для свердління отворів під шканти
UrbanDB 3100
UrbanDB 3100
Niederlangen
Стовпчик для стовпів
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Langwedel
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Німеччина
FELDER FW 1102 P
FELDERFW 1102 P
Rödermark
Hochl. Свердлильний верстат для колонкового свердління
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Стовпчик для стовпів
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V