D-6-S-2-2000 - A8
Довгі полки для товарів
GUSTOS
D-6-S-2-2000 - A8
Стан
Новий
Місцезнаходження
Velen
Дані про машину
Ціна та місцезнаходження
- Місцезнаходження:
- 46342 Velen
- A4378823
- Референсний номер:
Кількість рівнів для зберігання: 6 шт.
Рекомендована довжина матеріалу: 6000 мм
Відстань між стійками: 2 x 2000 мм
Висота стелажа: 2440 мм
Ширина полиці: 800 мм
Gbodpfefgyhisx Aiyol
Найбільш підходяще рішення для зберігання довгомірних матеріалів із 3 стійками.
- Одностороннє виконання.
- Глибина секції: 800 мм
Оголошення було перекладено автоматично. Можливі помилки перекладу.
Висота стелажа: 2440 мм
Ширина полиці: 800 мм
Gbodpfefgyhisx Aiyol
- Одностороннє виконання.
- Глибина секції: 800 мм
Постачальник
789 Оголошення онлайн
Відправити запит
Телефон & Факс
Ці оголошення також можуть вас зацікавити.
Мала оголошення
Ponitz
1 375 km
Зварювальні роботи
OH-au2mateLorch Cobot welding Schweißroboter
Мала оголошення
Німеччина
1 516 km
Стрічковий пила - горизонтальна
ZIMMERZ 252 / DG
ZIMMERZ 252 / DG
Kootwijkerbroek
3D-принтер SLS
EOSEOSINT P100 formiga
EOSEOSINT P100 formiga
Großenlüder
Система фільтрів Система витяжки
Oliver Fritz GmbH & Co. KGFilteranlagen
Niederlangen
Верстат для лазерного різання
BODORi7 6kW
BODORi7 6kW