HISWeld HIS28V21010
фіксована ціна додається ПДВ
Стан
Новий
Місцезнаходження
Австрія Австрія
more Images
HISWeld HIS28V21010
HISWeld HIS28V21010
HISWeld HIS28V21010
HISWeld HIS28V21010
HISWeld HIS28V21010
Дані про машину
Назва машини:
Зварювальний стіл
Виробник:
HISWeld
Модель:
HIS28V21010
Стан:
новий
Ціна та місцезнаходження
фіксована ціна додається ПДВ
Місцезнаходження:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Австрія
Опис
Стан: новий
Термін поставки: приблизно 2–4 тижні після замовлення
Робоча зона: 1000 x 1000 мм
Висота столу: 850 мм
Gbsdpfxowirg Uj Aiysl
Вага: 210 кг
Товщина робочої плити: 25 мм
Діаметр отвору: 28 мм
Наші столи відзначаються високим ступенем твердості завдяки нашому твердому хромуванню CR75M+, а також дуже високою точністю ±0,05 мм по всій поверхні столу та допусками діаметрів отворів по всій сітці.
2D стандартний зварювально-затискний стіл,
1000 x 1000 x 25 з твердим покриттям Cr75M+
Система столу: 28 мм
Товщина матеріалу: 25 мм
Включає опорну конструкцію під столом та стандартні ніжки
* S355J2+N з твердим покриттям Cr75M+
* Включає опорну конструкцію з покриттям
* Стільниця з двосторонньою тонкою шкалою та сіткою 50 x 50 мм