Horizon VAC-60Hm | 2006Horizon
VAC-60
Horizon VAC-60Hm | 2006
Horizon
VAC-60
Рік випуску
2006
Стан
Вживаний
Місцезнаходження
Volkach 

Основні дані
- Назва машини:
- Horizon VAC-60Hm | 2006
- Виробник:
- Horizon
- Модель:
- VAC-60
- Рік випуску:
- 2006
- Стан:
- вживаний
Ціна та місцезнаходження
- Місцезнаходження продавця:
- Im Seelein 8, 97332 Volkach, Німеччина

Зателефонувати
Деталі пропозиції
- ID оголошення:
- A17803986
- Референсний номер:
- 23076
- Оновлення:
- останній раз 14.10.2025
Опис
Horizon VAC-60Hm Секційна вакуумно-повітряна укладальна башта
Horizon VAC-60Hm — це потужна секційна вакуумно-повітряна укладальна башта, розроблена як розширювальний модуль до існуючих систем укладки Horizon.
Основні характеристики
Ledpeu Um Awsfx Akceru
- Без власного дисплея чи контролера, управління здійснюється через основну систему
- Розширювальний модуль: розрахований як додаткова башта для збільшення продуктивності існуючих систем
- 6 станцій: забезпечує 6 додаткових секцій
- Сучасна вакуумно-повітряна система: використовує перевірені технології Horizon для надійної подачі аркушів
- Універсальна обробка паперу: працює з аркушами від 120 x 148 мм до 350 x 500 мм, щільністю від 40 до 300 г/м²
- Висока продуктивність: підтримує швидкість системи до 10 000 комплектів на годину
- Повна інтеграція: легко підключається до існуючих VAC-систем
Технічні характеристики
- Габарити: 842 x 652 x 1 962 мм
- Вага: приблизно 315 кг
- Електроживлення: 230 В, 50/60 Гц
- Висота завантаження: 130 мм на станцію
Комплексний супровід
Ми подбаємо про все: від надійного пакування і транспортування до митного оформлення. За потреби підготуємо для вас індивідуальну лізингову пропозицію.
Економічно та екологічно
Обираючи вживане обладнання, ви отримуєте подвійну вигоду: зберігаєте довкілля і заощаджуєте бюджет. Незважаючи на можливі сліди використання, ви отримуєте якісний продукт за привабливою ціною.
Оголошення було перекладено автоматично. Можливі помилки перекладу.
Horizon VAC-60Hm — це потужна секційна вакуумно-повітряна укладальна башта, розроблена як розширювальний модуль до існуючих систем укладки Horizon.
Основні характеристики
Ledpeu Um Awsfx Akceru
- Без власного дисплея чи контролера, управління здійснюється через основну систему
- Розширювальний модуль: розрахований як додаткова башта для збільшення продуктивності існуючих систем
- 6 станцій: забезпечує 6 додаткових секцій
- Сучасна вакуумно-повітряна система: використовує перевірені технології Horizon для надійної подачі аркушів
- Універсальна обробка паперу: працює з аркушами від 120 x 148 мм до 350 x 500 мм, щільністю від 40 до 300 г/м²
- Висока продуктивність: підтримує швидкість системи до 10 000 комплектів на годину
- Повна інтеграція: легко підключається до існуючих VAC-систем
Технічні характеристики
- Габарити: 842 x 652 x 1 962 мм
- Вага: приблизно 315 кг
- Електроживлення: 230 В, 50/60 Гц
- Висота завантаження: 130 мм на станцію
Комплексний супровід
Ми подбаємо про все: від надійного пакування і транспортування до митного оформлення. За потреби підготуємо для вас індивідуальну лізингову пропозицію.
Економічно та екологічно
Обираючи вживане обладнання, ви отримуєте подвійну вигоду: зберігаєте довкілля і заощаджуєте бюджет. Незважаючи на можливі сліди використання, ви отримуєте якісний продукт за привабливою ціною.
Оголошення було перекладено автоматично. Можливі помилки перекладу.
Ці оголошення також можуть вас зацікавити.
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Volkach
1 529 km
Horizon VAC-60Ha | VAC-60Hm | VAC-60Hc | 11 млн, 500 000
HorizonVAC-60
HorizonVAC-60
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Німеччина
1 516 km
Інший
HohnerFavorit
HohnerFavorit
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Volkach
1 529 km
Horizon VAC-60Ha | 2005 | 36 млн
HorizonVAC-60
HorizonVAC-60
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Volkach
1 529 km
Horizon VAC-60Hc | 2004 | 3 млн
HorizonVAC-60
HorizonVAC-60
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Modlnica
842 km
сідельний зшивач
HorizonStitchLiner 5500
HorizonStitchLiner 5500
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Volkach
1 529 km
Horizon VAC-60Hc | 2010
HorizonVAC-60
HorizonVAC-60
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Volkach
1 529 km
Horizon VAC-60Ha | 2010
HorizonVAC-60
HorizonVAC-60
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Schijndel
1 863 km
Лінія виробництва книг у твердій палітурці Kolbus BF 527 + FE 604 + DS 391 (2004)
KolbusBF 527 + FE 604 + DS 391
KolbusBF 527 + FE 604 + DS 391
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Volkach
1 529 km
Horizon VAC-60Ha
HorizonVAC-60
HorizonVAC-60
Успішно
Ваше повідомлення надіслано.
Мала оголошення
Emskirchen
1 496 km
Фальцювальна машина
StahlKC 78/6-KL
StahlKC 78/6-KL
Ваше оголошення було успішно видалено
Виникла помилка







































































