Jungheinrich EFG 215 GE115-480DZ
VB додається ПДВ
Рік випуску
2018
Стан
Вживаний (повністю працездатний)
Місцезнаходження
D- Eckental Німеччина
Електричний 3 -колісний навантажувач Jungheinrich EFG 215 GE115-480DZ
more Images
Дані про машину
Назва машини:
Електричний 3 -колісний навантажувач
Виробник:
Jungheinrich
Модель:
EFG 215 GE115-480DZ
Рік випуску:
2018
Стан:
вживаний
Функціональність:
повністю працездатний
Напрацювання годин:
5 391 h
Ціна та місцезнаходження
VB додається ПДВ
оренда:
можливо
Місцезнаходження продавця:
Schlehenstrasse 13, 90542 D- Eckental, Німеччина Німеччина
Зателефонувати
Технічні деталі
Вантажопідйомність:
Висота підйому:
4 800 мм
Вільний підйом:
1 555 мм
Тип пального:
електричний
Тип щогли:
триплекс
Конструктивна висота:
2 105 мм
Ширина каретки вил:
980 мм
Довжина вил:
1 150 мм
Маса без навантаження:
Загальна довжина:
1 774 мм
Тип приводу:
Elektro
Будівельна ширина:
1 060 мм
Референсний номер:
306
Оновлення:
Опис
Точка навантаження: 500 мм
Ширина вил: 100 мм
Товщина вил: 40 мм
Клас ISO: ISO клас 2 = 1.000 - 2.500 кг
Тип щогли: Тріплекс
Технічний стан: дуже добрий
Тип передніх шин: не залишають слідів (Non Marking)
Розмір передніх шин: 18x7-8
Стан передніх шин: 40 - 60%
Стан задніх шин: 20 - 40%
Gbjdpfx Aox Tkhfsiysl
Напруга батареї: 48V
Ємність батареї: 500Ah
Виробник батареї: Jungheinrich
Тип батареї: PzS
Стан батареї: 60 - 80%