Kalmar DC20-1200
Рік випуску
1990
Стан
Вживаний (повністю працездатний)
Місцезнаходження
Hamburg Німеччина
more Images
Kalmar DC20-1200
Kalmar DC20-1200
Дані про машину
Назва машини:
Навантажувач для важких умов експлуатації - Дизельний
Виробник:
Kalmar
Модель:
DC20-1200
Рік випуску:
1990
Стан:
вживаний
Функціональність:
повністю працездатний
Напрацювання годин:
11 500 h
Ціна та місцезнаходження
оренда:
можливо
Місцезнаходження продавця:
Neuenfelder Fährdeich 120, 21129 Hamburg, Німеччина Німеччина
Зателефонувати
Технічні деталі
Вантажопідйомність:
Висота підйому:
6 000 мм
Тип пального:
дизель
Тип щогли:
дуплекс
Конструктивна висота:
4 800 мм
Ширина каретки вил:
2 900 мм
Довжина вил:
2 400 мм
Загальна довжина:
6 100 мм
Тип приводу:
Diesel
Будівельна ширина:
3 050 мм
Опис
Вантажний навантажувач - дизельний
Центр ваги вантажу: 1200 мм
Тип щогли: Дуплекс
КПП: Clark
Стан: Готовий до експлуатації, повністю справний
Технічний стан: Добрий
Тип передніх шин: Пневматичні
Стан передніх шин: 80 - 100%
Тип задніх шин: Пневматичні
Gbedjy Rvi Nopfx Aiyol
Стан задніх шин: 60 - 80%