Я продаю підпільну торцювальну пилу KUSING SPS-500.
Ця міцна, повністю електрична торцювальна пила не потребує стисненого повітря.
Технічні характеристики:
Потужність двигуна: 3 / 4 / 5,5 / 7,5 кВт
Gjdpfxox Ut H To Aiysit
Діаметр диска: 500 мм
Швидкість різу: 2–6 с
Максимальна висота різу: 150 мм
Максимальна ширина різу: 350 мм
Індивідуальні параметри розпилювання можуть бути налаштовані.
У вартість входить базовий стіл 2 + 2 м.
Оголошення було перекладено автоматично. Можливі помилки перекладу.
Технічні характеристики:
Gjdpfxox Ut H To Aiysit
Діаметр диска: 500 мм
Швидкість різу: 2–6 с