Lenze Santenberg ERBD018R03KO 3000 W
фіксована ціна додається ПДВ
Рік випуску
2012
Стан
Вживаний
Місцезнаходження
Wiefelstede Німеччина
more Images
Дані про машину
Назва машини:
Гальмівний резистор
Виробник:
Lenze Santenberg
Модель:
ERBD018R03KO 3000 W
Рік випуску:
2012
Стан:
добрий (вживаний)
Ціна та місцезнаходження
фіксована ціна додається ПДВ
Місцезнаходження:
26215 Wiefelstede, DE Німеччина
Опис
Гальмівний резистор, зарядний резистор, демпфуючий резистор, фільтраційний резистор
- Виробник: Lenze, гальмівний резистор із обробного центру з ЧПУ Santenberg GTC S 2
- Тип: ERBD018R03KO
Gbjdpfx Aisi Sdf Aeyel
- Опір: R=18 Ом; P=3000 Вт
- Кількість: наявно 2 резистори
- Ціна: за штуку
- Габаритні розміри: 740/180/В240 мм