Litai TTF-520AF
Рік випуску
2022
Стан
Вживаний
Місцезнаходження
София Болгарія
more Images
YouTube video
Litai TTF-520AF
Litai TTF-520AF
Litai TTF-520AF
Litai TTF-520AF
Litai TTF-520AF
Дані про машину
Назва машини:
Повністю автоматичний для станції термоформування
Виробник:
Litai
Модель:
TTF-520AF
Рік випуску:
2022
Стан:
вживаний
Ціна та місцезнаходження
Місцезнаходження:
Bulgaria 98, 1680 Sofia, Bulgaria Болгарія
Опис
Модель: TTF-520AF
Область формування: 520мм x 400мм
Максимальна глибина формування: 110мм
Gsdjyvh Tqjpfx Aiyobl
Максимальна швидкість формування: 30 разів/хв
Споживання повітря: 3,0 м³/хв
Споживання води: 0,7 м³/год
Максимальна ширина листа: 550мм
Підходящі матеріали листів: PP, PS, HIPS, PET, PVC, PLA тощо
Живлення: AC 380В, 50Гц, трифазний, чотирьохдротовий
Використана потужність: 55кВт
Номінальна потужність: 136кВт
Потужність нагріву: 75кВт
Процес: формування–пробивка–різка–укладання
Габарити: Д10800 x Ш4650 x В2670мм