Mean Well SDR-960-48
фіксована ціна додається ПДВ
Стан
Вживаний
Місцезнаходження
Wiefelstede Німеччина
Блок живлення для DIN-рейки Mean Well SDR-960-48
more Images
Mean Well SDR-960-48
Mean Well SDR-960-48
Mean Well SDR-960-48
Mean Well SDR-960-48
Mean Well SDR-960-48
Mean Well SDR-960-48
Mean Well SDR-960-48
Mean Well SDR-960-48
Дані про машину
Назва машини:
Блок живлення для DIN-рейки
Виробник:
Mean Well
Модель:
SDR-960-48
Стан:
добрий (вживаний)
Ціна та місцезнаходження
фіксована ціна додається ПДВ
Місцезнаходження:
26215 Wiefelstede, DE Німеччина
Опис
Gbjdpfx Aoxxt T Soiysl
- Виробник: Mean Well, імпульсний блок живлення на DIN-рейку
- Модель: SDR-960-48
- Вхід: 200-240 В AC, 6,0 A, 50/60 Гц
- Вихід: 48 В / 20 А
- Кількість: 1x блок живлення в наявності
- Габаритні розміри: 165/110/В130 мм