Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
Рік випуску
2013
Стан
Вживаний
Місцезнаходження
Німеччина Німеччина
more Images
Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
Дані про машину
Назва машини:
станція складання вікон
Виробник:
Nutek
Модель:
NTM 530 WSL-1500-3(S)
Рік випуску:
2013
Стан:
готовий до використання (вживаний)
Ціна та місцезнаходження
Місцезнаходження:
Deutschland Німеччина
Референсний номер:
INNO31056
Оновлення:
Опис
Доступна автоматизована робоча станція Nutek для перевірки друкованих плат (PCB) та ручної роботи. Діапазон довжин компонента: 80 мм – 460 мм, діапазон ширин компонентів: 50 мм – 407 мм, опора по крайці компонента: 3 мм, вільний простір над/під компонентом: 30 мм/30 мм, діапазон висоти транспортування: 925 мм – 975 мм, швидкість конвеєрної стрічки: 14 м/хв, габаритні розміри станка (Д/Ш/В): приблизно 1500 мм/1100 мм/2200 мм, вага: приблизно 150 кг. Документація наявна. Можливий огляд на місці.