Шпоноріз Scheer FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
фіксована ціна додається ПДВ
Стан
Вживаний
Місцезнаходження
Bruchsal Німеччина
Шпоноріз Scheer FM6-6100A SCHEER FM6-6100A
more Images
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
SCHEER FM6-6100A
Дані про машину
Назва машини:
Шпоноріз Scheer FM6-6100A
Виробник:
SCHEER
Модель:
FM6-6100A
Стан:
вживаний
Ціна та місцезнаходження
фіксована ціна додається ПДВ
Місцезнаходження:
Bruchsal Німеччина
Опис
Довжина різу 6 100 мм
Довжина ~ 7 260 мм
Ширина ~ 1 230 мм
Висота ~ 1 550 мм