Чотиристоронній рубанок
SCM Compact 23

EXW Фіксована ціна додається ПДВ
6 600 EUR
Стан
Вживаний
Місцезнаходження
Izdebnik Польща
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23
more Images
SCM Compact 23
SCM Compact 23
SCM Compact 23
SCM Compact 23
SCM Compact 23
SCM Compact 23
SCM Compact 23
SCM Compact 23
SCM Compact 23
SCM Compact 23
SCM Compact 23
SCM Compact 23
SCM Compact 23
SCM Compact 23
SCM Compact 23
SCM Compact 23

Дані про машину

Назва машини:
Чотиристоронній рубанок
Виробник:
SCM
Модель:
Compact 23
Стан:
дуже добре (вживаний)

Ціна та місцезнаходження

EXW Фіксована ціна додається ПДВ
6 600 EUR
Місцезнаходження:
Biertowice, ul. Krakowska 37, 32-440 Sułkowice, Polska Польща
Зателефонувати

Деталі пропозиції

ID оголошення:
A21603783
Референсний номер:
5975
Оновлення:
останній раз 13.04.2026

Опис

робоча ширина 230 мм
робоча висота 120 мм
4 головки
діаметр шпинделів 40 мм
оберти шпинделів 6000 об/хв
плавне регулювання швидкості подачі
Kjdpfx Aoyxlrieqcjnb
пневматичні притиски тягових роликів
електричне встановлення позиції верхньої головки
змащення столу
головки у комплекті

Оголошення було перекладено автоматично. Можливі помилки перекладу.

Постачальник

Зареєстровано з: 2011

273 Оголошення онлайн

Зателефонувати

Відправити запит

земляus 
Німеччина
Австрія
Швейцарія
Сполучені Штати Америки
Об'єднане Королівство
Франція
Бельгія
Іспанія
Мексика
Італія
Нідерланди
Польща
Російська Федерація
Білорусь (Республіка Білорусь)
Україна
Естонія
Туреччина
Нова Зеландія
Ірландія
Чеська Республіка
Данія
Фінляндія
Швеція
Норвегія
Люксембург
Греція
Литва
Латвія
Ісландія
Португалія
Бразилія
Венесуела
Аргентина
Угорщина
Словаччина
Румунія
Молдова
Словенія
Сербія
Чорногорія
Албанія
Хорватія
Болгарія
Північна Македонія
Боснія і Герцеговина
Ізраїль
Єгипет
Марокко
Індія
Індонезія
Південна Корея
Японія
Таїланд
Малайзія
Вʼєтнам
Китай, Народна Республіка
Тайвань
Іран
Бангладеш
Примітка: Ваш запит буде надіслано всім продавцям у категорії машин. Завдяки цьому ви можете отримати дуже багато пропозицій.
Не вдалося надіслати запит. Будь ласка, спробуйте пізніше.

Телефон & Факс

+48 12 20... оголошення
Ці оголошення також можуть вас зацікавити.
Мала оголошення
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
Формувальник SCM Compact 23 K
more images
Нідерланди Rosmalen
1 868 km
Формувальник
SCMCompact 23 K
Перевірений продавець
Зателефонувати
Мала оголошення
Корувальна машина Wiedemann 600 / 900 / 1000 / 1200
Корувальна машина Wiedemann 600 / 900 / 1000 / 1200
Корувальна машина Wiedemann 600 / 900 / 1000 / 1200
Корувальна машина Wiedemann 600 / 900 / 1000 / 1200
Корувальна машина Wiedemann 600 / 900 / 1000 / 1200
Корувальна машина Wiedemann 600 / 900 / 1000 / 1200
Корувальна машина Wiedemann 600 / 900 / 1000 / 1200
Корувальна машина Wiedemann 600 / 900 / 1000 / 1200
more images
Німеччина Untersteinach
1 435 km
Корувальна машина
Wiedemann600 / 900 / 1000 / 1200
Зателефонувати
Аукціон
чотиристоронній стругальний верстат SCM Compact 23KS
чотиристоронній стругальний верстат SCM Compact 23KS
чотиристоронній стругальний верстат SCM Compact 23KS
чотиристоронній стругальний верстат SCM Compact 23KS
чотиристоронній стругальний верстат SCM Compact 23KS
чотиристоронній стругальний верстат SCM Compact 23KS
чотиристоронній стругальний верстат SCM Compact 23KS
чотиристоронній стругальний верстат SCM Compact 23KS
чотиристоронній стругальний верстат SCM Compact 23KS
чотиристоронній стругальний верстат SCM Compact 23KS
чотиристоронній стругальний верстат SCM Compact 23KS
чотиристоронній стругальний верстат SCM Compact 23KS
чотиристоронній стругальний верстат SCM Compact 23KS
чотиристоронній стругальний верстат SCM Compact 23KS
чотиристоронній стругальний верстат SCM Compact 23KS
Аукціон завершено
Нідерланди Нідерланди
1 878 km
чотиристоронній стругальний верстат
SCMCompact 23KS
buyer-protection
Мала оголошення
шепінг-машина SCM Compact 23
шепінг-машина SCM Compact 23
шепінг-машина SCM Compact 23
шепінг-машина SCM Compact 23
шепінг-машина SCM Compact 23
шепінг-машина SCM Compact 23
шепінг-машина SCM Compact 23
more images
Польща Juszczyn
848 km
шепінг-машина
SCMCompact 23
Перевірений продавець
Зателефонувати
Мала оголошення
Чотиристоронній рубанок WEINIG profimat 23 fortec
Чотиристоронній рубанок WEINIG profimat 23 fortec
Чотиристоронній рубанок WEINIG profimat 23 fortec
Чотиристоронній рубанок WEINIG profimat 23 fortec
Чотиристоронній рубанок WEINIG profimat 23 fortec
Чотиристоронній рубанок WEINIG profimat 23 fortec
Чотиристоронній рубанок WEINIG profimat 23 fortec
Чотиристоронній рубанок WEINIG profimat 23 fortec
Чотиристоронній рубанок WEINIG profimat 23 fortec
Чотиристоронній рубанок WEINIG profimat 23 fortec
Чотиристоронній рубанок WEINIG profimat 23 fortec
Чотиристоронній рубанок WEINIG profimat 23 fortec
Чотиристоронній рубанок WEINIG profimat 23 fortec
more images
Польща Grońsko
1 155 km
Чотиристоронній рубанок
WEINIGprofimat 23 fortec
Зателефонувати
Мала оголошення
Чотиристоронній рубанок SCM COMPACT 23K
Чотиристоронній рубанок SCM COMPACT 23K
Чотиристоронній рубанок SCM COMPACT 23K
Чотиристоронній рубанок SCM COMPACT 23K
Чотиристоронній рубанок SCM COMPACT 23K
Чотиристоронній рубанок SCM COMPACT 23K
Чотиристоронній рубанок SCM COMPACT 23K
Чотиристоронній рубанок SCM COMPACT 23K
Чотиристоронній рубанок SCM COMPACT 23K
Чотиристоронній рубанок SCM COMPACT 23K
Чотиристоронній рубанок SCM COMPACT 23K
Чотиристоронній рубанок SCM COMPACT 23K
more images
Польща Izdebnik
845 km
Чотиристоронній рубанок
SCMCOMPACT 23K
Зателефонувати
Мала оголошення
TOP|повністю працездатний SCM Compact 23
TOP|повністю працездатний SCM Compact 23
TOP|повністю працездатний SCM Compact 23
TOP|повністю працездатний SCM Compact 23
TOP|повністю працездатний SCM Compact 23
TOP|повністю працездатний SCM Compact 23
TOP|повністю працездатний SCM Compact 23
TOP|повністю працездатний SCM Compact 23
TOP|повністю працездатний SCM Compact 23
TOP|повністю працездатний SCM Compact 23
TOP|повністю працездатний SCM Compact 23
TOP|повністю працездатний SCM Compact 23
TOP|повністю працездатний SCM Compact 23
TOP|повністю працездатний SCM Compact 23
more images
Німеччина Lambsborn
1 735 km
TOP|повністю працездатний
SCMCompact 23
Перевірений продавець
Зателефонувати
Мала оголошення
Дистанційним керуванням затискна автомобілів WEISS VHF
Дистанційним керуванням затискна автомобілів WEISS VHF
Дистанційним керуванням затискна автомобілів WEISS VHF
Дистанційним керуванням затискна автомобілів WEISS VHF
Дистанційним керуванням затискна автомобілів WEISS VHF
Дистанційним керуванням затискна автомобілів WEISS VHF
more images
Geiselwind
1 512 km
Дистанційним керуванням затискна автомобілів
WEISSVHF
Зателефонувати
Мала оголошення
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
more images
Польща Biertowice
843 km
формер
SCMCompact 23
Зателефонувати
Мала оголошення
Автоматичний чотиривальний фуговальний верстат SCM COMPACT 23 K
Автоматичний чотиривальний фуговальний верстат SCM COMPACT 23 K
Автоматичний чотиривальний фуговальний верстат SCM COMPACT 23 K
more images
Італія San Giovanni Al Natisone
1 367 km
Автоматичний чотиривальний фуговальний верстат
SCMCOMPACT 23 K
Зателефонувати
Мала оголошення
Поворотний різак / настільний різак SCM / Casadei F 25 LL - FK
Поворотний різак / настільний різак SCM / Casadei F 25 LL - FK
Поворотний різак / настільний різак SCM / Casadei F 25 LL - FK
Поворотний різак / настільний різак SCM / Casadei F 25 LL - FK
Поворотний різак / настільний різак SCM / Casadei F 25 LL - FK
Поворотний різак / настільний різак SCM / Casadei F 25 LL - FK
Поворотний різак / настільний різак SCM / Casadei F 25 LL - FK
Поворотний різак / настільний різак SCM / Casadei F 25 LL - FK
Поворотний різак / настільний різак SCM / Casadei F 25 LL - FK
more images
Німеччина Bitburg
1 793 km
Поворотний різак / настільний різак
SCM / CasadeiF 25 LL - FK
Перевірений продавець
Зателефонувати
Мала оголошення
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23ks
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23ks
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23ks
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23ks
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23ks
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23ks
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23ks
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23ks
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23ks
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23ks
Чотиристоронній рубанок SCM Compact 23ks
more images
Польща Naprawa
835 km
Чотиристоронній рубанок
SCMCompact 23ks
Зателефонувати
Мала оголошення
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
more images
Польща Biertowice
843 km
формер
SCMCompact 23
Зателефонувати
Мала оголошення
Чотиристоронній рубанок Reignmac Comewa MB 4-4023
Чотиристоронній рубанок Reignmac Comewa MB 4-4023
Чотиристоронній рубанок Reignmac Comewa MB 4-4023
Чотиристоронній рубанок Reignmac Comewa MB 4-4023
more images
Польща Sidzina
846 km
Чотиристоронній рубанок
Reignmac ComewaMB 4-4023
Зателефонувати
Мала оголошення
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
формер SCM Compact 23
more images
Польща Sułkowice
844 km
формер
SCMCompact 23
Зателефонувати