STROMAB TR-600 MATRIX-6000
фіксована ціна додається ПДВ
Рік випуску
2025
Стан
Новий
Місцезнаходження
Leipzig Німеччина
more Images
STROMAB TR-600 MATRIX-6000
STROMAB TR-600 MATRIX-6000
STROMAB TR-600 MATRIX-6000
STROMAB TR-600 MATRIX-6000
STROMAB TR-600 MATRIX-6000
STROMAB TR-600 MATRIX-6000
Дані про машину
Назва машини:
Оптимізація поперечної пили
Виробник:
STROMAB
Модель:
TR-600 MATRIX-6000
Рік випуску:
2025
Стан:
новий
Ціна та місцезнаходження
фіксована ціна додається ПДВ
Місцезнаходження:
Leipzig Німеччина
Опис
Габаритні розміри (довжина/ширина/висота) 0x0x0 мм
Загальна встановлена потужність 10,2 кВт
- Потужність двигуна 9,2 кВт
- Діаметр пильного диска 600 x 30 мм Z=60
Gsdpfxov A Htkj Aiyebl
- Різальна здатність згідно діаграми різу
- Різальна здатність 150 x 365 мм
- Різальна здатність 130 x 440 мм
- Різальна здатність 100 x 530 мм
- Різальна здатність 60 x 580 мм
- Різальна здатність 30 x 610 мм
- Цикл різання 6 секунд
- Гідравлічний вузол обрізки
- Нахилений робочий стіл під кутом 8°
- Мінімальна товщина заготовки 10 мм
- Захисний кожух над вузлом обрізки
- Відповідає стандартам CE
Підключення:
- Живлення 400 В / 50 Гц
- Керуюча напруга 24 В
- Патрубок для відсмоктування 4 x діаметром 100 мм
Електронно керована подача:
- Довжина завантаження: 6000 мм
- Макс. швидкість подачі 90 м/хв
- Привід через безщітковий серводвигун
- Система подачі на прецизійних рейках, відлік відстані через серводвигун
- Пневматичне підняття подавача в кінці циклу та верхнє повернення
- Фотодатчик для вимірювання довжини заготовки
- Фотодатчик зчитування дефектів
- Маркування флуоресцентною крейдою
- Нахил робочої поверхні 8°
- Толеранція позиціонування +/- 0,4 мм