TOSHIBA BTD-110R16
Стан
Вживаний
Місцезнаходження
Zele Бельгія
more Images
TOSHIBA BTD-110R16
TOSHIBA BTD-110R16
TOSHIBA BTD-110R16
TOSHIBA BTD-110R16
Дані про машину
Назва машини:
стільниковий розточний верстат
Виробник:
TOSHIBA
Модель:
BTD-110R16
Стан:
вживаний
Ціна та місцезнаходження
Місцезнаходження:
Zele Бельгія
Референсний номер:
1077-V0250
Оновлення:
останній раз 25.03.2026
Опис
Діаметр шпинделя: 110 мм
Переміщення по осі X: 2000 мм
Переміщення по осі Y: 1500 мм
Переміщення по осі Z: 1450 мм
Розмір столу: 1400 x 1600 мм