Trimwex SL-HPR3-1000-100
фіксована ціна додається ПДВ
Рік випуску
2018
Стан
Вживаний (повністю працездатний)
Місцезнаходження
Baja Угорщина
more Images
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Дані про машину
Назва машини:
Гідравлічний прес
Виробник:
Trimwex
Модель:
SL-HPR3-1000-100
Номер машини:
B24271F/01
Рік випуску:
2018
Стан:
майже як новий (вживаний)
Функціональність:
повністю працездатний
Ціна та місцезнаходження
фіксована ціна додається ПДВ
Місцезнаходження:
Szegedi út-94, 6500 Baja, Magyarország Угорщина
Опис
Довжина робочої поверхні: 3000 мм
Ширина робочої поверхні: 1000 мм
Товщина клею: 20 – 100 мм
Кількість рівнів: 3
Ручне обертання
Тиск здійснюється однобічним гідравлічним циліндром
Gbsdpfx Aey Rruujiyjl
Кількість циліндрів на рівень: 6
Пресові циліндри закріплені
Тип циліндра: Ø 40 x 150 мм
Кожен прижим обладнаний пневматичним циліндром
Тип пневматичного циліндра: Ø 50 x 75 мм