VEB ILKA IRHMF160 / 2 Lüfterrad Ø 500 mm
фіксована ціна додається ПДВ
Рік випуску
1994
Стан
Вживаний
Місцезнаходження
Wiefelstede Німеччина
Нагнітач 3,4 кВт VEB ILKA IRHMF160 / 2 Lüfterrad Ø 500 mm
more Images
Дані про машину
Назва машини:
Нагнітач 3,4 кВт
Виробник:
VEB ILKA
Модель:
IRHMF160 / 2 Lüfterrad Ø 500 mm
Рік випуску:
1994
Стан:
вживаний
Ціна та місцезнаходження
фіксована ціна додається ПДВ
Місцезнаходження:
26215 Wiefelstede, Deutschland Німеччина
Опис
- Тип: IRHMF160 / 2, дивіться фото шильдика
- Вхід: Ø 160 мм
Gbedpfjuncxiex Aiyol
- Вихідний отвір для підключення: 250 x 160 мм
- Робоче колесо: Ø 500 мм