WINTER SANDOMAT SFR-R-P1300+SUR-R1300
фіксована ціна додається ПДВ
Рік випуску
2025
Стан
Новий
Місцезнаходження
Leipzig Німеччина
more Images
Дані про машину
Назва машини:
Шляйфштрассе
Виробник:
WINTER
Модель:
SANDOMAT SFR-R-P1300+SUR-R1300
Рік випуску:
2025
Стан:
новий
Ціна та місцезнаходження
фіксована ціна додається ПДВ
Місцезнаходження:
Leipzig Німеччина
Опис
Розміри (Д×Ш×В): 4630×3005×2334 мм
- Робоча ширина: 1300 мм
- Мінімальна довжина заготовки: 465 мм
- Загальна потужність: 71,8 кВт
- Безступінчасте регулювання швидкості подачі: 4-28 м/хв
- Потужність двигуна першого шліфувального агрегату: 30 кВт
- Потужність двигуна другого шліфувального агрегату: 22 кВт
- Потужність двигуна третього шліфувального агрегату: 15 кВт
- Двигун подачі: 3,7 кВт
- Двигун регулювання висоти: 0,55 кВт
- Твердість першого шліфувального валу: 80 sh
- Твердість другого шліфувального валу: 50 sh
- Твердість третього шліфувального валу: шліфувальний башмак
- Діаметр першого шліфувального валу: Ø 255 мм
- Діаметр третього шліфувального валу: шліфувальний башмак
- Швидкість першої абразивної стрічки: 21 м/с
- Швидкість другої абразивної стрічки: 14,5 м/с
- Швидкість третьої абразивної стрічки: 11 м/с
- Розмір шліфувальної стрічки: 1320 × 2000 мм
- Підключення стисненого повітря: 6 бар
- Споживання повітря: 17 м³/год
- Напруга: 400 В / 50 Гц
- Габарити: Д=2100, Ш=3005, В=2334 мм
SANDOMAT SUR-R1300
Технічні характеристики:
Godpfxov A Hfto Aiysit
- Робоча ширина: 1300 мм
- Мінімальна довжина заготовки: 390 мм
- Загальна потужність: 63,8 кВт
- Безступінчасте регулювання швидкості подачі: 5-32 м/хв
- Твердість другого шліфувального валу: 70 sh
- Швидкість другої абразивної стрічки: 18 м/с
- Розмір шліфувальної стрічки: 1320 × 2400 мм
- Напруга: 400 В / 50 Гц
- Габаритні розміри: Д=2530, Ш=2170, В=2290 мм