WINTER VS-3000-12
фіксована ціна додається ПДВ
Рік випуску
2025
Стан
Новий
Місцезнаходження
Leipzig Німеччина
more Images
WINTER VS-3000-12
WINTER VS-3000-12
WINTER VS-3000-12
WINTER VS-3000-12
Дані про машину
Назва машини:
склеювання зірка
Виробник:
WINTER
Модель:
VS-3000-12
Рік випуску:
2025
Стан:
новий
Ціна та місцезнаходження
фіксована ціна додається ПДВ
Місцезнаходження:
Leipzig Німеччина
Опис
Габарити (Д/Ш/В): 4400x4600x3700 мм
Загальна встановлена потужність: 3,8 кВт
Verleimstern VS-3000-12
Дане обладнання відзначається зручністю обслуговування та експлуатації.
Зірка розрахована на матеріал товщиною від 25 до 90 мм. Для тонших або товстіших заготовок потрібні додаткові притискні елементи (15–25 мм).
Затискні вузли фіксуються вручну, за допомогою ручного або автоматичного гідромотора.
- Робоча довжина: 3000 мм
- Робоча ширина: 1250 мм
- Товщина матеріалу: 25–90 мм
- Кількість ярусів: 12
- Кількість затискних вузлів у ярусі: 8
- Підключення повітря: 8 бар, 1/2''
- Потужність двигуна поворотного механізму: 0,55 кВт
- Тиск на затискний вузол: 1–12 кН
- Макс. навантаження на ярус: 150 кг
- Пневматика: Camozzi
- Електрика: Telemecanique
- Мотор-редуктор: Watt
- Затискні вузли зубчасті
- Захисна решітка
- Гідравлічний агрегат
- Продуктивність насоса: 6,3 л/хв
- Потужність гідромотора: 3,0 кВт
- Гідробак: 50 л
- Макс. тиск гідромотора: 110 бар
Транспортні розміри:
- 3800 x 2400 x 2200 мм, 1400 кг
- 4400 x 1600 x 2000 мм, 950 кг
- 1600 x 1600 x 800 мм, 900 кг
- 1600 x 1600 x 800 мм, 900 кг
Розміри встановлення (Д x Ш x В): 4400 x 4600 x 3700 мм