CKE6150Z
Токарний верстат з ЧПУ
DALIAN MACHINE TOOL GROUP CORP.
CKE6150Z
EXW фіксована ціна додається ПДВ
Стан
Вживаний
(повністю працездатний)
Місцезнаходження
Karditsa
Дані про машину
- Назва машини:
- Токарний верстат з ЧПУ
- Виробник:
- Модель:
- CKE6150Z
- Номер машини:
- G01747
- Стан:
- дуже добре (вживаний)
- Функціональність:
- повністю працездатний
Ціна та місцезнаходження
- Місцезнаходження:
- KARDITSAS-TRIKALON 3rd km., 43100 / KARDITSA, Ελλάδα
Опис
Діаметр точіння над станиною: 500 мм
Діаметр точіння над супортом: 280 мм
Довжина заготівки: 2000 мм
Хід по осі X: 280 мм
Хід по осі Z: 1935 мм
Gbedpfxovfdiuo Aiyjl
Тип шпинделя: A2-8
Отвір шпинделя: 82 мм
Прискорене переміщення по X/Z: 4/6 м/хв
Діаметр пінолі задньої бабки: 75 мм
Конус пінолі: MT5
Розмір державки інструменту: 25x25 мм
Крок задньої бабки: 150 мм
Точність позиціонування осей X/Z (C, Y): 0,018/0,021 мм
Повторювана точність осей X/Z (C, Y): 0,014 мм
Оголошення було перекладено автоматично. Можливі помилки перекладу.
Довжина заготівки: 2000 мм
Хід по осі X: 280 мм
Хід по осі Z: 1935 мм
Gbedpfxovfdiuo Aiyjl
Тип шпинделя: A2-8
Отвір шпинделя: 82 мм
Конус пінолі: MT5
Крок задньої бабки: 150 мм
Постачальник
7 Оголошення онлайн
Відправити запит
Телефон & Факс
Ці оголошення також можуть вас зацікавити.
Мала оголошення
Albano Sant'Alessandro
1 646 km
CNC підлоговий розточувальний верстат
PAMASPEEDRAM 1
PAMASPEEDRAM 1
Мала оголошення
Wormerveer
1 915 km
Верстат для лазерного різання
PlatinoPrima Power Industrie Platino 1530
Agios Athanasios
979 km
Гідравлічний прес
MECAMAQPOV 350
MECAMAQPOV 350
Чеська Республіка
циліндричні шліфувальні машини
TOS PragueBUC63/ 3000 CNC
TOS PragueBUC63/ 3000 CNC
Wiefelstede
Токарний верстат 420 x 1340 мм