Festo DN-125-250 S6 PPV
фіксована ціна додається ПДВ
Стан
Вживаний
Місцезнаходження
Wiefelstede Німеччина
more Images
Festo DN-125-250 S6 PPV
Festo DN-125-250 S6 PPV
Festo DN-125-250 S6 PPV
Festo DN-125-250 S6 PPV
Festo DN-125-250 S6 PPV
Festo DN-125-250 S6 PPV
Дані про машину
Назва машини:
Пневмоциліндр
Виробник:
Festo
Модель:
DN-125-250 S6 PPV
Стан:
вживаний
Ціна та місцезнаходження
фіксована ціна додається ПДВ
Місцезнаходження:
26215 Wiefelstede, Deutschland Німеччина
Опис
- Хід: 250 мм
Godpfxjiiwgie Aiyobl
- Поршень: Ø 125 мм
- Поршневий шток: Ø 32 мм / M24 x 2