Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
фіксована ціна додається ПДВ
Стан
Вживаний
Місцезнаходження
Wiefelstede Німеччина
more Images
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Дані про машину
Назва машини:
Поворотний лінійний блок
Виробник:
Festo
Модель:
DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Стан:
вживаний
Ціна та місцезнаходження
фіксована ціна додається ПДВ
Місцезнаходження продавця:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Німеччина Німеччина
Опис
Gisdpjd S Dahjfx Aamjt
-Поршень: Ø 32 мм
-Хід: 50 мм
-Максимальний тиск: 8 бар
-Габарити: 335/105/В105 мм