HISWeld HIS28V31510 - Aktion
фіксована ціна додається ПДВ
Стан
Новий
Місцезнаходження
Австрія Австрія
more Images
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
Дані про машину
Назва машини:
Зварювальний стіл
Виробник:
HISWeld
Модель:
HIS28V31510 - Aktion
Стан:
новий
Ціна та місцезнаходження
фіксована ціна додається ПДВ
Місцезнаходження:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Австрія
Опис
Стан: новий
Термін постачання: приблизно 2–4 тижні після замовлення
Робоча зона: 1500 x 1000 мм
Висота столу: 850 мм
Вантажопідйомність: 8 000 кг
Вага: 541 кг
Висота бокових стінок: 200 мм
Отвір: 28 мм
* Суцільна фрезерована стільниця 25 мм зі сталі S355J2+N з високим ступенем точності (+/- 0,05 мм), заокругленими ребрами та отворами
Godpfx Aowiripsiysbl
* ТВЕРДОХРОМОВАНА ПОВЕРХНЯ СТОЛУ CR75M+
* Сітка розмітки 100 x 100 мм
* Доступні різні типи ніжок (стандарт, регульовані по висоті та з колесами)
* По периметру бокові стінки висотою 200 мм з трирядною схемою отворів (зверху/знизу з кроком 50 мм)
* Двостороння міліметрова шкала
* Каркас з розпірками
* Вантажопідйомність: 8 т
ТЕПЕР ДОСТУПНО ЯК ВИГІДНИЙ АКЦІЙНИЙ ПАКЕТ:
ВКЛ. СТАРТОВИЙ НАБІР З 36 ЕЛЕМЕНТІВ
ВКЛ. НАБІР HISWELD-PACK-2 З 12 ЕЛЕМЕНТІВ
Оголошення було перекладено автоматично. Можливі помилки перекладу.
Постачальник
600 Оголошення онлайн
Trustseal icon
Зателефонувати
Відправити запит
земляus
Німеччина
Австрія
Швейцарія
Сполучені Штати Америки
Об'єднане Королівство
Франція
Бельгія
Іспанія
Мексика
Італія
Нідерланди
Польща
Російська Федерація
Білорусь (Республіка Білорусь)
Україна
Естонія
Туреччина
Нова Зеландія
Ірландія
Чеська Республіка
Данія
Фінляндія
Швеція
Норвегія
Люксембург
Греція
Литва
Латвія
Ісландія
Португалія
Бразилія
Венесуела
Аргентина
Угорщина
Словаччина
Румунія
Молдова
Словенія
Сербія
Чорногорія
Албанія
Хорватія
Болгарія
Північна Македонія
Боснія і Герцеговина
Ізраїль
Єгипет
Марокко
Індія
Індонезія
Південна Корея
Японія
Таїланд
Малайзія
Вʼєтнам
Китай, Народна Республіка
Тайвань
Іран
Бангладеш
Не вдалося надіслати запит. Будь ласка, спробуйте пізніше.
Телефон & Факс
Ці оголошення також можуть вас зацікавити.
Мала оголошення
Рубанок і фрезер WEINIG Powermat 1500
more images
Австрія Alberschwende
1 590 km
Рубанок і фрезер
WEINIGPowermat 1500
Мала оголошення
Трубобурова машина / Машина для косого свердління NS Maquinas TDM100
Німеччина Dietzenbach
1 631 km
Трубобурова машина / Машина для косого свердління
Німеччина Falkenberg
Телескопічний фронтальний навантажувач Фронтальний навантажувач з телескопом
H&RTeleskopradlader 3514T
Перевірений продавець
Зварювальний стіл WMT P-1200 x 1200
Німеччина Velen
Зварювальний стіл
подвійна торцювальна машина Elumatec DG 104
Німеччина Rödermark
подвійна торцювальна машина
Стрічкову Bernardo HBS 460 N - 400 V
Німеччина Mudersbach
Стрічкову
BernardoHBS 460 N - 400 V