Придбати Iveco 35S16V Maxi / Klimaautomatik / Pdc б/у (4 115)
Haselünne Рефрижераторний фургон
VWCADDY Cargo MAXI O°C Frischedienst 230V GJR PDC MF
Düren Панельний фургон
FIATDucato Maxi L4H2 140,Klima,260°Tr,Tp-mat,USB,PDC
Mettingen Панельний фургон
RENAULTKangoo Rapid Maxi Extra Klima Bluetooth PDC
Cloppenburg Пікап-фургон
VWCrafter 35 Pritsche Maxi lang L4 KLIMA PDC TEMPOMAT
Cloppenburg Панельний фургон
VWCaddy Kasten Cargo TDI Maxi PDC KLIMA TEMPOMAT
Runding Фургон з високим дахом
FIATDucato Maxi L4H2 Serie 9 180PS Klima PDC*sofort*
Hamburg Панельний фургон
IVECO35S16 V
Kranenburg Рефрижераторний фургон
IVECODaily 35C18 TiefKühlkoffer Maxicargo *2 Stück*
Hamburg Панельний фургон
IVECO35S16 V
Cazzago di Pianiga - Ve Панельний фургон
IVECODAILY 35S16 V passo 4100
IVECODAILY 35S16 V
IVECODAILY 35S16 V passo 4100 7 POSTI
Burghaun Універсал з високим дахом
IvecoDaily 35 S 16 V *Klima*3.520mm*