Придбати Tilgert 1.650 X 4 Mm б/у (111 485)
Німеччина притискний рулонний блок / повстяне гальмо / зріз врожаю
TILGERT1.650 x 4 mm
TILGERT1.650 x 4 mm
TILGERT1.650 x 4 mm
Freudenberg Лінія для прорізання та відрізання по довжині
TILGERT/GABELLA/SCHNUTZ1.600 x 0,4 - 3 mm/25 t
Neukamperfehn Профільна сталева балка Sigma CS
Profillänge: 1.650 mm / CS-Sigma.:200 x 65 x 18 mm / sendzimir verzinkt
Neukamperfehn Транспортний ящик для штабелювання Транспортний ящик для штабелювання Ящик
SSI Schäfer Typ: 14/6-4 / 56 Stück/ blauAußenabm.: 210 x 150 x 123 mm (BxTxH)
Stow Pal Rack NS/ Lichte Weite: 1400 mm/U-Profil : 150 x 50 x 3,00 mm / 4 HK
Tiefensteg f. Ständertiefe: ca. 1.100 mmProfilabm.: K 140 x 60 x 4 mm
Vogelsang NS / lichte Weite 1800 mmDurchschubsicherungen U 60 x 45 x 4 mm
Metal Sistem Super 4/5/6Abm.: 1.200 x 900 x 900 mm (B x T x H)
SSI Schäfer Typ: 14/6-4 / 10 Stück/ blauAußenabm.: 210 x 150 x 123 mm (BxTxH)
SSI Schäfer Typ: 14/6-4 / 28 Stück/ blauAußenabm.: 210 x 150 x 123 mm (BxTxH)
Tiefensteg f. Ständertiefe: ca. 1.100 mmProfilabm.: K 100 x 50 x 4 mm
Tiefensteg f. Ständertiefe: ca. 1.100 mmProfilabm.: K 50 x 50 x 4 mm
SSI Schäfer Typ: 14/6-4 / 1 Stück / blauAußenabm.: 210 x 150 x 123 mm (BxTxH)
SSI Schäfer Typ: 14/6-4 /261 Stück/ blauAußenabm.: 210 x 150 x 123 mm (BxTxH)
Tiefensteg f. Ständertiefe: ca. 1.100 mmProfilabm.: K 140 x 50 x 4 mm
Stow Pal Rack NS/ Lichte Weite: 1400 mm/Kastenprofil: 160 x 50 mm / 4 HK
SSI Schäfer Typ: 14/6-4 /1044 Stück/blauAußenabm.: 210 x 150 x 123 mm (BxTxH)
Dexion S 4 / Typ: HAbm.: 11.050 x 1.100 mm
Nedcon NS / lichte Weite: 3.000 mm /K: 100 x 50 mm / orange / 4 HK