MAN 26.360 TGS
фіксована ціна додається ПДВ
Рік випуску
2018
Стан
Вживаний (повністю працездатний)
Місцезнаходження
Lérida Іспанія
шасі вантажівки MAN 26.360 TGS
шасі вантажівки MAN 26.360 TGS
шасі вантажівки MAN 26.360 TGS
шасі вантажівки MAN 26.360 TGS
шасі вантажівки MAN 26.360 TGS
шасі вантажівки MAN 26.360 TGS
more Images
MAN 26.360 TGS
MAN 26.360 TGS
MAN 26.360 TGS
MAN 26.360 TGS
MAN 26.360 TGS
MAN 26.360 TGS
Дані про машину
Назва машини:
шасі вантажівки
Виробник:
MAN
Модель:
26.360 TGS
Рік випуску:
2018
Стан:
майже як новий (вживаний)
Функціональність:
повністю працездатний
Ціна та місцезнаходження
фіксована ціна додається ПДВ
Місцезнаходження:
Ctra. N-II, km. 453, 25180 Alcarràs (Lleida), España Іспанія
Зателефонувати
Технічні деталі
Пробіг:
Перша реєстрація:
Тип пального:
дизель
Маса без навантаження:
10 кг
Максимальна вага навантаження:
16 кг
Загальна вага:
26 кг
Конфігурація осей:
6x2
Колісна база:
4 800 мм
Міжосьова відстань:
1 350 мм
Паливо:
дизель
Енергетична ефективність:
C
Гальма:
гальмування двигуном
Колір:
білий
Водійська кабіна:
денна кабіна
Тип передачі:
автоматичний
Клас викидів:
Євро 6
Підвіска:
повітря
Кількість місць:
2
Загальна довжина:
10 000 мм
Загальна ширина:
2 550 мм
Обладнання:
Опис
Body dimensions: Chassis from 1st to 2nd axle 4,800 mm + 1st axle 8,500 kg + isothermal box 7,500 mm x 2,600 mm x 2,000 mm + ZEPRO tail lift 2,500 kg