MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
Рік випуску
2011
Стан
Вживаний
Місцезнаходження
Німеччина Німеччина
MORI SEIKI NH4000 DCG MORI SEIKI NH4000 DCG
more Images
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
Дані про машину
Назва машини:
MORI SEIKI NH4000 DCG
Виробник:
MORI SEIKI
Модель:
NH4000 DCG
Рік випуску:
2011
Стан:
готовий до використання (вживаний)
Ціна та місцезнаходження
Місцезнаходження:
, Німеччина Німеччина
Зателефонувати
Технічні деталі
Відстань переміщення по осі X:
560 мм
Відстань переміщення по осі Y:
560 мм
Відстань переміщення осі Z:
630 мм
Навантаження на стіл:
400 кг
Загальна вага:
Максимальна швидкість шпинделя:
Кількість осей:
4
Референсний номер:
DE-MIL-MOR-2011-00002
Оновлення:
Опис
Цей 4-осьовий MORI SEIKI NH4000 DCG був виготовлений у 2011 році. Він має вражаючі переміщення приблизно 560 мм по осях X і Y та 630 мм по осі Z. Верстат має максимальну швидкість обертання шпинделя 14 000 об/хв і міцний стіл розміром 400 x 400 мм, максимальне навантаження на стіл 400 кг. Якщо ви хочете отримати високоякісну обробку, зверніть увагу на горизонтальний обробний центр MORI SEIKI NH4000 DCG, який ми пропонуємо до продажу. Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.
• Доступні одиниці: 2
• Горизонтальний обробний центр з ЧПУ (Mori 1) MORI SEIKI NH4000 DCG
• Технічні характеристики підключення: 200В / 3 фази / 50Гц
Gjdpfjyw N I Ssx Aiysit
• Управління: MORI SEIKI
• Горизонтальний обробний центр з ЧПК (Mori 2) MORI SEIKI NH4000 DCG
• Живлення: 200В/3 фази/50Гц