Netstal Elion 800-270Netstal
Elion 800-270
Netstal Elion 800-270
Netstal
Elion 800-270
Рік випуску
2021
Стан
Вживаний
Місцезнаходження
Німеччина
Дані про машину
- Назва машини:
- Netstal Elion 800-270
- Виробник:
- Netstal
- Модель:
- Рік випуску:
- 2021
- Стан:
- готовий до використання (вживаний)
- Напрацювання годин:
- 5 797 h
Ціна та місцезнаходження
- Місцезнаходження:
- , Німеччина
Зателефонувати
Технічні деталі
- Зусилля затискання:
- 800 кН
- Діаметр гвинта:
- 40 мм
- Загальна ширина:
- 2 042 мм
- Загальна висота:
- 1 711 мм
- Загальна вага:
- Максимальна довжина продукту:
- 4 545 мм
Деталі пропозиції
- ID оголошення:
- A20705580
- Референсний номер:
- DE-INJ-NET-2021-00001
- Оновлення:
Опис
Ця машина Netstal Elion 800-270 була виготовлена у 2021 році. Він оснащений надійною системою управління AXOS і високошвидкісним вузлом вприскування зі швидкістю 450 мм/с. Верстат оснащений гвинтом діаметром 40 мм і повністю інтегрованим гідравлічним агрегатом потужністю 9 кВт. Він підтримує діапазон висоти встановлення інструменту 200-500 мм і оснащений інтерфейсом робота Euromap 67. Якщо ви хочете отримати високоякісне обладнання для лиття під тиском, зверніть увагу на машину Netstal Elion 800-270, яку ми пропонуємо до продажу. Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.
Додаткова інформація
включно з роботом Wittmann Primus 16TДіапазони переміщення: Z: 1250 мм, Y: 800 мм, X: 590 ммВантажопідйомність 5 кгСистема управління: Wittmann CNC8, програмне забезпечення Primus R8.3R8 Teachbox TouchВакуумний контур з додатковим 5/2-ходовим клапаном
• Блок вприскування: 270 Powermaster зі швидкістю вприскування до 450 мм/с
Gbedpsx D Rlpefx Aiyel
• Діаметр гвинта: 40 мм, тип B, 3-зонний гвинт
• Тип сопла: Пневматична голчаста форсунка з додатковою зоною нагріву
• Мінімальна монтажна висота: 200 мм
• Максимальна монтажна висота: 500 мм
• Сила затиску: 800 кН