Samzon MPT2000-15
Рік випуску
2026
Стан
Новий (повністю працездатний)
Місцезнаходження
Dalmose Данія
more Images
YouTube video
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Дані про машину
Назва машини:
Мобільний перевертальник палет
Виробник:
Samzon
Модель:
MPT2000-15
Рік випуску:
2026
Стан:
новий
Функціональність:
повністю працездатний
Ціна та місцезнаходження
Місцезнаходження:
Hovedgaden 19, 4261 Dalmose, Danmark Данія
Зателефонувати
Технічні деталі
Змінювач піддонів:
ручний
Опис
Сервокермо — легкість керування рулем.
Gbedpfx Aow U R D Isiysl
Макс. розкриття до 2000 мм / мінімум 550 мм
24В – 210А·год