Волоконний лазер: Senfeng SF3015H4Senfeng
SF3015H4
Волоконний лазер: Senfeng SF3015H4
Senfeng
SF3015H4
Рік випуску
2025
Стан
Новий
Місцезнаходження
Haarle
Дані про машину
- Назва машини:
- Виробник:
- Senfeng
- Модель:
- SF3015H4
- Рік випуску:
- 2025
- Стан:
- новий
Ціна та місцезнаходження
- Місцезнаходження:
- Bloeme-weide 25, 7448 PX Haarle, Nederland
Опис
- Потужність лазера: 12 000 Вт
- Хід по осі X: 3000 мм
- Хід по осі Y: 1500 мм
- Макс. прискорення для площинного різання: 2,8 G
- Макс. швидкість одночасного руху осей: 200 м/хв
- Точність позиціонування: ±0,03 мм/м
- Повторюваність: ±0,02 мм/м
- Робоча напруга: 400V / 50Hz ±5%
- Робочі гази: кисень, азот
- Стіл для різання: 3000×1500 мм
- Оснащено змінним столом
=====
Додатково верстат оснащено наступними опціями:
- Управління: Hypcut
- Висувні лотки для збору дрібних деталей
- Балка з авіаційного алюмінію
- Європейське лазерне джерело Max Photonics 12 000 Вт
- Різальний головка: Boci BLT441
- Закритий верх та повна обшивка машини
- Пропорційне регулювання тиску для кисню (низького тиску) й азоту (високого тиску)
- Водяний охолоджувач
- Стабілізатор напруги
- Автоматична масляна система змащення
Gbodevtzbqjpfx Aiyel
- Відповідна витяжка
- Монтаж нашими власними техніками (додаткова оплата згідно з локацією)
Оголошення було перекладено автоматично. Можливі помилки перекладу.
- Потужність лазера: 12 000 Вт
- Хід по осі X: 3000 мм
- Хід по осі Y: 1500 мм
- Повторюваність: ±0,02 мм/м
- Робочі гази: кисень, азот
- Оснащено змінним столом
=====
- Управління: Hypcut
- Балка з авіаційного алюмінію
- Водяний охолоджувач
- Стабілізатор напруги
Gbodevtzbqjpfx Aiyel
- Відповідна витяжка
Документи
Постачальник
Востаннє онлайн: минулого тижня
11 Оголошення онлайн
Відправити запит
Телефон & Факс
Ці оголошення також можуть вас зацікавити.
Мала оголошення
Oradea
710 km
повна виробнича лінія
Urban
Urban
Мала оголошення
Польща
1 594 km
лазерний верстат для різання
TRUMPF TruLaser 3030 Fiber L81.Year 2019/ 4 KW. Very clean and top machine
Norderstedt
1 587 km
Машина для багаторазового волочіння дроту - суха
SKET / MILL8 BLOCK
SKET / MILL8 BLOCK
Łask
936 km
машина для виробництва напоїв
TETRA PAK CAP30 1000 SLIM APPLICATORHELICAP 23
Німеччина
лазерний верстат для різання
TRUMPFTruLaser 3030 L20
TRUMPFTruLaser 3030 L20
Teisendorf
Кромкооблицювальна машина
SCM Olimpic 500 HTOlimpic 500 HT
Німеччина
Шліфувальний верстат з щітками Fladder Gyro 300 VAC M
FladderFladder Gyro 300 VAC Ex.