Зовнішня / внутрішня круглошліфувальна машина
Studer S30

Рік випуску
2025
Стан
Вживаний
Місцезнаходження
Stödtlen Німеччина
Зовнішня / внутрішня круглошліфувальна машина Studer S30
Зовнішня / внутрішня круглошліфувальна машина Studer S30
Зовнішня / внутрішня круглошліфувальна машина Studer S30
more Images
Studer S30
Studer S30
Studer S30

Дані про машину

Назва машини:
Зовнішня / внутрішня круглошліфувальна машина
Виробник:
Studer
Модель:
S30
Рік випуску:
2025
Стан:
капітально відремонтований (вживаний)

Ціна та місцезнаходження

Місцезнаходження:
Im Moosfeld 5, 73495 Stödtlen, Deutschland Німеччина
Зателефонувати

Деталі пропозиції

ID оголошення:
A3968626
Оновлення:
останній раз 29.04.2025

Опис

Studer S30

Висота центрів: 125 мм
Відстань між центрами: 650 мм
Максимальна вага заготовки: 80 кг

Додаткові опції на вибір:

- Повністю нова електрошкаф із базовою ПЛК та панеллю
- Модернізація на кульковий гвинтовий привід, включаючи ПЛК Pro (керування циклами)
- ПЛК-PRO 'Магазин заготовок' на 10/15/30/50 заготовок
- Лінійні шкали по осях X і Z
- Відкидний пристрій для внутрішнього шліфування
- Моторшпиндель для внутрішнього шліфування
- Перетворювач частоти для зовнішнього шліфувального шпинделя
- Перетворювач частоти для внутрішнього шліфувального шпинделя
- Датчики настановки шліфувального круга
- Захист від дотику на зовнішньому шліфувальному шпинделі
Pjdpod Hdxwefx Ankjpw
- Захисні двері — ручне керування
- Фланець для шліфувального круга
- Світлодіодний прожектор на гнучкому кронштейні
- Відповідна система охолодження

Оголошення було перекладено автоматично. Можливі помилки перекладу.

Постачальник

Зареєстровано з: 2017

10 Оголошення онлайн

Trustseal icon
Зателефонувати

Відправити запит

земляus 
Німеччина
Австрія
Швейцарія
Сполучені Штати Америки
Об'єднане Королівство
Франція
Бельгія
Іспанія
Мексика
Італія
Нідерланди
Польща
Російська Федерація
Білорусь (Республіка Білорусь)
Україна
Естонія
Туреччина
Нова Зеландія
Ірландія
Чеська Республіка
Данія
Фінляндія
Швеція
Норвегія
Люксембург
Греція
Литва
Латвія
Ісландія
Португалія
Бразилія
Венесуела
Аргентина
Угорщина
Словаччина
Румунія
Молдова
Словенія
Сербія
Чорногорія
Албанія
Хорватія
Болгарія
Північна Македонія
Боснія і Герцеговина
Ізраїль
Єгипет
Марокко
Індія
Індонезія
Південна Корея
Японія
Таїланд
Малайзія
Вʼєтнам
Китай, Народна Республіка
Тайвань
Іран
Бангладеш
Примітка: Ваш запит буде надіслано всім продавцям у категорії машин. Завдяки цьому ви можете отримати дуже багато пропозицій.
Не вдалося надіслати запит. Будь ласка, спробуйте пізніше.

Телефон & Факс

+49 7964 ... оголошення
Ці оголошення також можуть вас зацікавити.
Мала оголошення
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12CNC
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12CNC
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12CNC
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12CNC
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12CNC
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12CNC
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12CNC
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12CNC
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12CNC
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12CNC
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12CNC
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12CNC
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12CNC
more images
Німеччина Düsseldorf
1 772 km
Циліндрична шліфувальна машина
StuderS30-12CNC
Зателефонувати
Мала оголошення
Піскоструминна кабіна + витяжка CORMAK KDP220 TOP + odciąg DC23
Піскоструминна кабіна + витяжка CORMAK KDP220 TOP + odciąg DC23
Піскоструминна кабіна + витяжка CORMAK KDP220 TOP + odciąg DC23
Піскоструминна кабіна + витяжка CORMAK KDP220 TOP + odciąg DC23
Піскоструминна кабіна + витяжка CORMAK KDP220 TOP + odciąg DC23
Піскоструминна кабіна + витяжка CORMAK KDP220 TOP + odciąg DC23
Піскоструминна кабіна + витяжка CORMAK KDP220 TOP + odciąg DC23
more images
Польща Siedlce
757 km
Піскоструминна кабіна + витяжка
CORMAKKDP220 TOP + odciąg DC23
Зателефонувати
Мала оголошення
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-1-Favorit
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-1-Favorit
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-1-Favorit
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-1-Favorit
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-1-Favorit
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-1-Favorit
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-1-Favorit
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-1-Favorit
more images
Швейцарія Brügg
1 787 km
Циліндрична шліфувальна машина
StuderS30-1-Favorit
Зателефонувати
Мала оголошення
more images
Об'єднане Королівство Tipton
2 378 km
циліндрошліфувальний верстат
StuderS30
Перевірений продавець
Зателефонувати
Мала оголошення
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів HallGruppen 120 meter x 18 meter insulated
more images
Німеччина Handewitt
1 661 km
2 x ізольовані наметові ангари 120 x 18 метрів
HallGruppen120 meter x 18 meter insulated
Зателефонувати
Мала оголошення
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12 rondslijper
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12 rondslijper
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12 rondslijper
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12 rondslijper
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12 rondslijper
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12 rondslijper
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12 rondslijper
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12 rondslijper
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12 rondslijper
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12 rondslijper
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12 rondslijper
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12 rondslijper
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12 rondslijper
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12 rondslijper
more images
Нідерланди Schijndel
1 866 km
Циліндрична шліфувальна машина
StuderS30-12 rondslijper
Перевірений продавець
Зателефонувати
Мала оголошення
циліндрошліфувальний верстат Studer S30-1
more images
Швейцарія Brügg
1 787 km
циліндрошліфувальний верстат
StuderS30-1
Зателефонувати
Мала оголошення
5-осьовий портальний фрезерний верстат FIDIA GT 1710
5-осьовий портальний фрезерний верстат FIDIA GT 1710
5-осьовий портальний фрезерний верстат FIDIA GT 1710
5-осьовий портальний фрезерний верстат FIDIA GT 1710
5-осьовий портальний фрезерний верстат FIDIA GT 1710
more images
Італія Borgo San Dalmazzo
1 864 km
5-осьовий портальний фрезерний верстат
FIDIAGT 1710
Зателефонувати
Мала оголошення
циліндрошліфувальний верстат Studer S30-1
циліндрошліфувальний верстат Studer S30-1
циліндрошліфувальний верстат Studer S30-1
циліндрошліфувальний верстат Studer S30-1
циліндрошліфувальний верстат Studer S30-1
циліндрошліфувальний верстат Studer S30-1
циліндрошліфувальний верстат Studer S30-1
циліндрошліфувальний верстат Studer S30-1
циліндрошліфувальний верстат Studer S30-1
more images
Нідерланди Schijndel
1 864 km
циліндрошліфувальний верстат
StuderS30-1
Перевірений продавець
Зателефонувати
Мала оголошення
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-12
more images
Швейцарія Zuchwil
1 763 km
Циліндрична шліфувальна машина
StuderS30-12
Перевірений продавець
Зателефонувати
Мала оголошення
верстат для лазерного різання TRUMPF Trulaser 3030 L20  CO2
верстат для лазерного різання TRUMPF Trulaser 3030 L20  CO2
верстат для лазерного різання TRUMPF Trulaser 3030 L20  CO2
верстат для лазерного різання TRUMPF Trulaser 3030 L20  CO2
верстат для лазерного різання TRUMPF Trulaser 3030 L20  CO2
верстат для лазерного різання TRUMPF Trulaser 3030 L20  CO2
more images
Словаччина Словаччина
1 043 km
верстат для лазерного різання
TRUMPFTrulaser 3030 L20 CO2
Зателефонувати
Мала оголошення
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
STUDER S30 LEAN PRO STUDER S30 LEAN PRO
more images
Чеська Республіка Чеська Республіка
1 710 km
STUDER S30 LEAN PRO
STUDERS30 LEAN PRO
Перевірений продавець
Зателефонувати
Мала оголошення
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-650/175-C
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-650/175-C
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-650/175-C
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-650/175-C
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-650/175-C
Циліндрична шліфувальна машина Studer S30-650/175-C
more images
Німеччина Brieselang
1 369 km
Циліндрична шліфувальна машина
StuderS30-650/175-C
Зателефонувати
Мала оголошення
Гідравлічна установка 22 кВт/ 260 бар - 60 літрів/хв Rexroth Hydraudyne 03 HDJ
Гідравлічна установка 22 кВт/ 260 бар - 60 літрів/хв Rexroth Hydraudyne 03 HDJ
Гідравлічна установка 22 кВт/ 260 бар - 60 літрів/хв Rexroth Hydraudyne 03 HDJ
Гідравлічна установка 22 кВт/ 260 бар - 60 літрів/хв Rexroth Hydraudyne 03 HDJ
Гідравлічна установка 22 кВт/ 260 бар - 60 літрів/хв Rexroth Hydraudyne 03 HDJ
Гідравлічна установка 22 кВт/ 260 бар - 60 літрів/хв Rexroth Hydraudyne 03 HDJ
Гідравлічна установка 22 кВт/ 260 бар - 60 літрів/хв Rexroth Hydraudyne 03 HDJ
Гідравлічна установка 22 кВт/ 260 бар - 60 літрів/хв Rexroth Hydraudyne 03 HDJ
Гідравлічна установка 22 кВт/ 260 бар - 60 літрів/хв Rexroth Hydraudyne 03 HDJ
Гідравлічна установка 22 кВт/ 260 бар - 60 літрів/хв Rexroth Hydraudyne 03 HDJ
Гідравлічна установка 22 кВт/ 260 бар - 60 літрів/хв Rexroth Hydraudyne 03 HDJ
Гідравлічна установка 22 кВт/ 260 бар - 60 літрів/хв Rexroth Hydraudyne 03 HDJ
Гідравлічна установка 22 кВт/ 260 бар - 60 літрів/хв Rexroth Hydraudyne 03 HDJ
Гідравлічна установка 22 кВт/ 260 бар - 60 літрів/хв Rexroth Hydraudyne 03 HDJ
Гідравлічна установка 22 кВт/ 260 бар - 60 літрів/хв Rexroth Hydraudyne 03 HDJ
more images
Німеччина Wiefelstede
1 701 km
Гідравлічна установка 22 кВт/ 260 бар - 60 літрів/хв
Rexroth Hydraudyne03 HDJ
Перевірений продавець
Зателефонувати
Мала оголошення
ЦИЛІНДРИЧНИЙ ШЛІФУВАЛЬНИЙ ВЕРСТАТ З ЧПК Studer S 30
more images
Німеччина Німеччина
1 690 km
ЦИЛІНДРИЧНИЙ ШЛІФУВАЛЬНИЙ ВЕРСТАТ З ЧПК
StuderS 30
Зателефонувати