Придбати Wafios N 90 б/у (59 255)
Đakovo прес для дротяних штифтів
WafiosN 90
Grebenau Висока продуктивність машини нігтів
WAFIOSN 90
Німеччина верстат для обробки дроту
WafiosN90/DS80/N6/N5/N4/AHL
Norderstedt Прес для дротяних штифтів
WAFIOSN90
WAFIOSN90
WafiosN 75
Словенія Пелет-прес-комплектна лінія
Nova pelletN-MIDI 90
RNA Rhein-Nadel AutomationSRC-N 250-2L + SLL 400-400 + ESK-N80 / ESG 90
WAFIOS/VITARI/MORONIN3/V14R/17R/S75/S110/SPN200
Wymysłów Двигун з редуктором ABUS 9,6 кВт, K-300 1-4 з гальмом 90 Нм
Silnik z przekładnią ABUS 9.6 KW, K-300 1-4 z hamulcem 90 NmSilnik z przekładnią ABUS 9.6 KW, K-300 1-4 z hamulcem 90 Nm
WAFIOSN61
WAFIOSN5
WAFIOSSAM90
WAFIOSN6
WAFIOSN3
WAFIOSN4
WAFIOSN41
WAFIOSN80
Tata Вібраційний бункерний живильник
RNA SRC-N 630-1 L900mm
Німеччина Розподіл навантаження ф. піддон Стелажі рейки
Dexion P 90 / C-Profilabm.: 185 x 35 mmGesamtlänge: 980 mm / kompl. verzinkt
Neukamperfehn Палетна стійку промінь ферм полиці
Nedcon NS 1.900 mm / K: 90 x 40 mmFachlast: 2.000 Kg / orange